Strengari de Martie - Aprilie 2012 - 23

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tala spune:

Dorinutza multumesc pt vestea asta, face tare bine sa auzim si lucruri de bine , ma bucur mult pentru ele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinutza82 spune:

Daaaa si eu tot de dragul unor vesti bune le-am cautat, la ce atmosfera de tobosari e in casa la noi.... Cand aud cum se tuseste pe 3 voci ma apuca plansul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

Dorina da, am vazut si eu azi cca una din ele e mamica de septembrie, bravo ei si celorlalte fete care au reusit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

Dorina, pai eu ziceam de vorba aia batraneascatu ai pierdut vreo sarcina sau ce?Deci despre ce prietene burtici e vb? explicati mai pe larg, ca eu nu ma prind

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

Miha in odisee au fost la inceput fete care au pierdut sarcinile si le-am trecut la prietene dragi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ronina spune:

Super veste, cine e mamica de septembrie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

Ronina stai ca eu acum am vazut ca am confundat, eu am vazut mamica de mai (DenyAnd), pe septembrie e o alta fata pe care o stiu de la aspirante

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Haydee spune:

Danaaaaa, ce vad eu aici!!!
Felicitari si sarcina usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ronina spune:

Doar o zi a tinut animatia pe-aici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emmaella spune:

Ce amintiri frumoase!A trecut aproape un an timp in care bebelusii nostrii au crescut frumos si s-au transformat in strengarei veritabili.Mi-e dor sa o vad pe Anastasia mica....maine,poimaine o sa mearga la gradinita si apoi la scoala.Ma uit la Andrei si cu greu realizez ca in vara va implini 9 ani...parca mai ieri il tineam in brate,plangeam ca nu vroia sa manance mai nimic,imi amintesc perfect primii pasi,primul cuvant,primul dintisor,prima zi de gradi,prima zi de scoala....momente minunate care ne-au implinit ca parinti si mi-am dat seama ca nu am gresit in meseria asta de parinte....Fetelor imi vine sa plang cand ma gandesc la toate clipele frumoase pe care ni le-au daruit comorile noatre,totul a trecut iar momentele grele parca nici n-au fost.Sunt nostalgica astazima gandesc cu emotie la ziua de 10 martie cand ii vom rupe turta Anastasiei(parca asa se numeste).....

Mergi la inceput