De unde cumpar?

De unde cumpar? | Autor: Laura Ioana

Link direct la acest mesaj

Hello!
Am o intrebare "intrebatoare": de unde pot cumpara genul asta de bentite de par:
http://www.dhgate.com/daisy-head-band-kids-baby-crochet-head-band/p-ff8080812aa8f6e4012ac7a56c7b7349.html
Nu stiu cum sa dau cautare pe google, imi arata doar chestii crosetate de mana sau cum se croseteaza, ca mi-ar placea sa cumpar pt a pune fundite pe ele
Va dau un buchet mare, maaare de flori daca ma ajutati

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ch_dana spune:

Cam scumpe, dar poti incerca sa negociezi :

www.breslo.ro/Product/Bentita--crosetata-Hello-Kitty_636081" target="_blank">http://www.breslo.ro/Product/Bentita--crosetata-Hello-Kitty_636081

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

se gasesc in magazinele C&A. parca am vazut si in carrefour, la standul cu caciulite pentru bebelusi ? sau la cel cu genti, esarfe si palarii ?
acum cativa ani am cumparat una roz din Leonardo. poate mai au si acum.
nu garantez, insa s-ar putea sa gasesti si la meli melo; in general la magazinele care comercializeaza tot felul de accesorii pentru par sau la cele cu imbracaminte pentru copilasi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Intreab-o pe privat pe Dodo_pui daca nu iti poate face, e foarte talentata la crosetat/tricotat, iar banutii stransi merg pt plata terapiei baietelului ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

revin : se gasesc in leonardo, am fost eu in magazin acum 3 minute. un set de doua bentite costa 9 lei, insa nu au decat 1 buc roz inchis + 1 buc alb cu dungi roz deschis si roz inchis, sau 1 buc lila + 1 buc alb cu dungi lila si mov inchis. standurile sunt in zona casei de marcat, imposibil sa nu le vezi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi_mami spune:

incearca pe Ebay, gasesti tot felul de bentite acolo!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Multumesc, fetelor. O sa caut unde m-ati indrumat.
Mi-ar placea sa gasesc la metru, pt a putea face tutu-uri pe ele...offf la noi nu se prea gasesc lucruri frumoase pt hobby-uri/handmade-uri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Laura, dar le poti cumpara chiar de acolo.
Au transport gratuit


-->> Donatii pentru Craciun: Cumpara rame de ochelari ieftine <<-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Rall nu vazusem...oricum e destul de nasl, ca tre sa iei cantitati mari!

Mergi la inceput