Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (29)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

somleac pupici si tie si intregii familii minunate pe care o ai

delia spor la cumparaturiiiiiiiiiiii
eu sunt deocamdata falita
deci pauzaaaaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

cami, si noi vom fi faliti dupa cati bani am dat azi, dar sunt happy de ce am luat Andrei i-am luat masinutza aia si plusuri mici cu Minnie, Mickey, Daisy si Donald, Mariei gelarti, un joc de facut bratari, un plus cu Winnie si am gasit super oferta la un costum de ski facut din geaca si salopeta , ca nu mai are si se duce la ski cu scoala in ianuarie...Acum mai tb sa iau prentru ceilati copii ai [rietenilor de aici, dar sunt copii mari si tb sa ma orientez spre altceva
somleac te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

laura, eu zic sa mai caute si prin oras de munca sa aiba si bacsis , ii tinem pumnii!
mada, bafta la sedinta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yvyana spune:

'Neatza, mamici!

Am nevoie urgent de ajutor!
Trebuie sa merg diseara la un party cu sotul cu firma (m-a luat din scurt asa) si am o mare dilema a pantofilor: ce culoare?
Am pus poze in picasa poate imi dati sugestii Pozele sint facute pe graba ca tocmai s-a trezit L!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

ailed_dota stii dc sta acolo ptr ca este ceva stabil ....in oras te ia vara si apoi cand nu mai au treaba iti gasesc nod in papura si te da afar.....noi stand cu chirie am zis sa stea acolo9 ca este ceva sigur ...este de 3 ani acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yvy, eu zic ca cei negrii cu fundita, ca fac contrast, si presupun ca geanta neagra ai, in rozul ala prafuit nu ai.., pune si o bratara , o brosa ceva neagru...:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

yvy si mie imi plac tot cei negrii cu fundita ca si deliei
dar imi plac sincer si cei deschisi
ca merg cu nastureii de la costum
si geanta nu tre sa fie mereu la culoare cu pantofii cica mai nou
asa ca ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

aaaaaaaaaaaaaa
yvy si nu uita de un accesoriu daca ai
e important intr-adevar
se pricepe surioara delia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

BUNA SEARA! Of la subiectul bani ma intristez, ca ma limitez la ce am, de asta am intrat si la munca, Laura lasa ca trece si iarna asta si daca te angajezi si tu o sa fie mai usor. La mine am noroc de sot ca dupa ce vine de la sevici, repara masini le vopseste si de acolo ne vin bani frumosi, ca daca ar fi dupa salariul lui si al meu am fi in situatia ta.Plus ca vrem sa ne facem si casa! dar mai visam vreo 2-3 ani..

DELIA frumoase cadouri ai luat, o sa fie incantate fetele. PS cum ti-a iesit culoarea la par? La multi ani pt ieri, mama mama 19 ani!!!!!!!1 eu la abia 5 mi se pare o vesnicie dar la 19.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

ALLY asa e si chiscoasa mea, de cand am inceput lucrul cand sunt acasa sta la coada mea, daca ies pe usa ea fuga dupa mine, dar e si mai iubitoare, ma inbratiseaza si ma pupa mereu.

Mergi la inceput