FIV cu Dr. Dragos Albu 71

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluxas spune:

la monitorizare am fost la o d-na doctor Gache... urmatoarele monitorizari vor fi cu dr. Albu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaE spune:

Raluxas ref menstra, exact aceeasi situatie a zilelor prezentate de Liza a fost si la mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rlk_2009 spune:

Buna, fetele!
Dl dr W revine la lucru pe 7 ian? Vreau sa ma duc cu mami la dansul pentru o laparo, trebuie sa scoatem un chist de 7/8 cm.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flower29 spune:

Salutare fele, chiar asa, nu ne mai spune nimeni cum se mai simte, nicio veste buna, toate stati cumintele, sunteti la clocit da.... saptamana viitoare este cea cu multe vesti, sa dea Domnul sa fie numai din alea bune. Va pupic si sa aveti o ziminunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluxas spune:

spun eu gata, sunt in grafic
fetelor, desi eu sunt la inceput, deja va multumesc pentru raspunsurile la intrebarile mele si, daca sunt prea insistenta sa ma atentionati ca nu ma supar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xoxojojo spune:

Hey Flower, cred ca noi ne stim deja ...si tu, tot la clocit esti, nu?....eu am terminat Fiv, astept rezultatul cel mare...in 14 zile...sper sa fiu destul de rabdatoare...a fost totul bine pana akum, sper ca se va termina cu bine...asa cum doresc tuturor fetelor aflate in focuri...Doamne Ajuta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Hey domnite dragi

Da ce liniste este pe aici...nu are nimeni noutati?
RLK asa am inteles eu de la Dr.White cand am fost clinica,mai bine suna si intreaba ca sa stii sigur
Ralux stai linistita pentru asta suntem aici sa ne ajutam reciproc.

Pup toate fetele ,chiar si pe cele care sunt mai tacute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marystrumf12 spune:

Fetelor care asteptati beta sa dea DD sa veniti numai cu rezultate excelente, eu astept ecocgrafia sa-i aud inimioara peste o saptamana sunt asa de emotionata sper sa fie bine in continuare
Zi de zi va citesc si va astept cu vesti bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELLAMIA31 spune:

Buna fete dragi!
Am revenit si eu dupa o saptamana..
Asteptare usoara fetelor ce asteapta beta maare, maare Sa vorbiti cu samburelul din burtica sa fie cuminte, ca il asteptati de multa vreme, la mine a functionat
Mult succes fetelor in monitorizari!
Am fost si eu luni la dr W si i-am auzit inimioara celei mici Asa o alint eu, dar poate fi la fel de bine si "celui mic"..
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra1980 spune:

buna tuturor fetelor! am revenit si eu dupa ceva timp.am mai citit asa in fuga dar nu ma mai avut timp sa va scriu. mult suuces toate fetelor in focuri si felicitari burticilor. eu ce pot sa va spun vinerea trecuta am avut prima monitorizare (dr Gache0), mi a trecut deja si ciclul iar maine am a doua monitorizare cu dr Albu. ce m-am speriat si eu un pic la prima monitorizare, aveam deja 6 foliculi micuti, ma intreb oare pana la final nu ii voi pierde? eu fac 2 fiole si jumatate de menopur seara, diphereline 1/2 fiola si clexane dimineata. abia astept maine monitorizarea cu dr Albu. mai este cineva progamata pe 3 dec la Punctie?
sunt convinsa ca da. Dumnezeu ne va ajuta si in preajma Craciunului vom primi vestea cea mare.
multi pupici tuturor.

Mergi la inceput