Secret Santa 2012 - Runda 2

Secret Santa 2012 - Runda 2 | Autor: buflea

Link direct la acest mesaj

Daca insistati, facem runda a doua ... dar am o intrebare tehnica inainte pt admini ...e posibil sa imi mariti nr de mesaje acceptate in privat ? Se pare ca am max 100 si sunt la limita cu ele de cand cu prima runda. Daca mai deschid una, n-o sa mai am loc in privat.

Uite, deschid subiect separat, sa vedem cati useri strangem ... cui ii place sa dea/primeasca cadouri se poate inscrie chiar daca a participat in runda 1.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Propun urmatoarele reguli:

1. Inscrieri - pana Joi, 29 Noiembrie. Nick-ul il facem public aici, dar o sa am nevoie de o adresa de mail la care sa primiti cadoul. Adresa mi-o puteti da pe PM. Daca aveti probleme cu informatiile private, nu stiu, puteti da orice alta adresa, a serviciului, a soacrei, a amantului ... nu conteaza, o adresa de la care sa ridicati cadoul.

2. Pe 30 noiembrie trag la sorti si trebuie sa aveti incredere in mine ca sunt cinstita

3. Tot pe 30 noiembrie, va trimit pe PM, persoana (+ adresa) careia trebuie sa ii trimiteti cadou.

4. Aveti timp sa va ganditi si sa cumparati cadoul pana pe 10 Decembrie ... cadoul sa fie pana in max $20 (e mult ?). Ce sa cumparati ? Nu stiu, ce credeti ca i s-ar potrivi pesoanei destinate, din ce o stiti de pe Forum ... nu trebuie sa fie ceva valoros, surpriza si bucuria de a primi un cadou de la un Secret Santa este scopul jocului.

5. Ma gandesc ca undeva in jur de 10 Decembrie sa le puneti la posta ca sa aiba timp sa ajunga si pentru cine este inscris in joc dar nu locuieste in Romania.

6. Odata primit, dezvaluiti pe subiectul asta nick-ul Moslui vostru si cadoul ... ar fi bine daca am putea sa punem si o poza ...

7. Nu mai exista Runda 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

ok ai 800!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

ok ai 800!

Yeah ... Doamnelor (si Domnilor ?) casutza mea privata va primeste pe toti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

ok ai 800!

Yeah ... Doamnelor (si Domnilor ?) casutza mea privata va primeste pe toti


daca e cate un PM /persoana,atunci punem de un mega party de 800 de persoane

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Desaga Mosului,plina de surprize,va asteapta cu mare drag ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

1. Daca va inscrieti aici, va rog ca titlul mesajului privat pe care mi-l trimiteti sa fie "Secret Santa - Runda 2" ... ma ajutati in acest mod sa nu ma incurc.

2. Maine mai pot intra pana in max ora 11:00 A.M. (ora mea) adica 18:00 (ora Romaniei) - dupa aia plec in vacanta de Curcan si ma intorc luni. Asta nu inseamna ca jocul intzepeneste, nu-i asa ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea

1. Daca va inscrieti aici, va rog ca titlul mesajului privat pe care mi-l trimiteti sa fie "Secret Santa - Runda 2" ... ma ajutati in acest mod sa nu ma incurc.

2. Maine mai pot intra pana in max ora 11:00 A.M. (ora mea) adica 18:00 (ora Romaniei) - dupa aia plec in vacanta de Curcan si ma intorc luni. Asta nu inseamna ca jocul intzepeneste, nu-i asa ?

scuze tocmai am trimis la tine un pm legat de un altul....nu te vei incurca pt ca e special
multumesc...am scris amindoua in acelasi timp!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Multumesc pentru runda a doua. Pe asta nu o mai ratez.....sa vedem, sa vedem.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

vad ca nici n-a fost nevoie de proteste vehemente

ne-am inteles la masa negocierilor

haideti ...deschidere de lista, sa curga inscrierile

ne propunem sa strangem 15-20 de oameni!?
altfel nu e asa de palpitant



Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

Prietenii lui Mosh Craciun



...................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinuk

vad ca nici n-a fost nevoie de proteste vehemente

ne-am inteles la masa negocierilor

haideti ...deschidere de lista, sa curga inscrierile

ne propunem sa strangem 15-20 de oameni!?
altfel nu e asa de palpitant






pai deja sunt cativa candidati, care s-au anuntat dupa ce s-a incheiat runda 1.

doar 15-20? eu cred ca vor fi mai multi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Concurenti:

1. Andreea AS

Mergi la inceput