Clubul "babelor" FIV-oase 69

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Buna

Ce liniste pe aici!
Eu iar am intrat in mod turist asa ca o sa imi petrec urmatoarele sapt vizitand atractii.
pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

ady e de la niste aripi congelate, provenite de la gaini hormonate. O arunc si ma opresc direct la raionul de mancare gatita dintr-un minimarket de langa casa. sar'na
gaby distractie maxima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xdidi spune:

salutare fetelor
ari m-ai spart cu supa...deci eu azi am avut o zi frumoasa , vesti bune la banca , maine ducem actele de la apartament...vin acasa in forma si ma uit la un film si apoi ma apuca un bocit si un pui de depresie de numa', asta pana citesc cu supa ta...sincer nu stiu cat tine o supa eu mai mult de 3 zile nu tin o mancare gatita cu carne...dar eu's paranoia si mi se pare ca orice miroasa a stricat, in special laptele , deci nu sunt o sursa buna...
si cu postu' , vezi ca azi e dezlegare la peste si ieri a fost, apoi e dezlegare in fiecare sambata si duminica...daca vrei retete de post iti trimit cateva.
va puuuup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

Fetele, ce mai faceti? Sunt si eu prin zona dar nu prea am noutati
miky bafta vineri, sa fie cu ochisori
amaradia te asteptam cu beta mare
elly
ralu sa-ti creasca mari si frumosi printii!!!
ari mai bine fa alt meniu
adriana ti-am luat urma
pup toate fetele fara exceptie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

cum? adica am luat ca fraiera salata de vinete, cand puteam sa iau de icre? hai maaaa! mdaaa, cat'a sarbatoareaaaaa e azi! Bine c-ati zis, ca de luni tot vreau sa spal rufe. asa, nu-i bai, le mai aman o zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xdidi spune:

puuup ari ,icreala placuta, daca vrei hai la mine fac somon la cina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

salutare
hai ca m-am nimerit, zi ieri si azi am papat peste. mi-ati facut insa pofta de icre


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

va pup si eu pe ziua de azi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Smaick pup mamica si baietelul Ce mai faci?
Aristico nu se merita sa pastrezi supa de la vreo pasare din comert, nu e nimic bun acolo. Apropo f tare poza, am inteles tu esti frumoasa, dar cine e soro bestia aia mare si urata?
Anaasta te uiti la vampiri fata draga? Se va termina si perioada de "rumegare" si vei stii ce cale sa urmezi
Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

didi da' tu gatesti, nu gluma! felicitari! pana la urma, aseara, am pus mana si eu si sotul si ne-am luptat c-o varza si-am facut varza calita. care mai de care mai inteligent in casa aia, zau, asa: eu: punem ceapa! El: pai si bulionul? Eu: pai bulionul intareste legumele...da varza n-o punea niciunul dintre noi. oricum, a iesit cea mai comestibila varza pe care-am gatit-o noi pana acum.
adrianooooo mi-ai cunoscut sotul si tot mai intrebi? el e fata, frumoasa, eu is bestia

pup si eu babute dragi

Mergi la inceput