Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (28)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

andreea, jocul Fanta color este suuper parca m-as baga sa-i iau si eu Catalinei
Masuta cu cuburi are scaunelul identic cu cele pe care le avem noi in curte, este ff mic. In ce fel zici ca e jale cu urcatul? ca nu poate sa se urce? sau ca se urca prea mult? Pe scaunel din asta Cata se aseaza..la modul ca este sub funduletul ei.
Trenulet in genul asta i-am luat noi lui Cristi cand am nascut-o pe Cata, cadou de la ea. L-a desfacut dar nu a inteles cum tb sa se joace cu el. Abia de curand a inceput sa faca pasiune pt el. poate la voi are mai mult succes
F frumoase idei de cadouri ai Cand sunt reducerile la H&M?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Gata, am revenit! Am pus poze pe picasa, d-asta mi-a luat mai mult.

Aici pun linkurile

http://www.bestkids.ro/p-586-fantacolor-junior-48-piese.asp

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011






Asta o avem si noi, dar sincer nu o prea baga in seama. Am cumparat o cand era I micuta. Ea s a jucat foarte frumos cu acest joc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Maduta , se urca pe tot ce se poate,e jale cu el.Nu am
Avut timp sa caut Masuta aia,era mai frumoasa si scaunel are si nu i- l dau ca sta in picioare pe el si se uita dupa cai verzi pe perete.
Lavi ,Rares e înnebunit dupa cuburi si forme,sper sa ii placa
Maduta trenuletul il iau si pt el si pt mine ca imi place enorm,acum vom vedea.
Mergem sa papam,revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Maduta , se urca pe tot ce se poate,e jale cu el.Nu am
Avut timp sa caut Masuta aia,era mai frumoasa si scaunel are si nu i- l dau ca sta in picioare pe el si se uita dupa cai verzi pe perete.
Lavi ,Rares e înnebunit dupa cuburi si forme,sper sa ii placa
Maduta trenuletul il iau si pt el si pt mine ca imi place enorm,acum vom vedea.
Mergem sa papam,revin

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011





Si eu imi place trenuletul... pt mine in primul rand.... tb sa mai iau si o papusa... ca vad ca-i plac...:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Apropos de jucarii care ne plac si noua, eu abia astept sa se joace Cata cu papusi Barbie, intrtdeuna mi-au placut, dar ai mei nu au avut bani decat de copii ale lor. Iar sotul abia asteapta sa-i ia lui Cristi elicopter cu telecomada, le-a ochit de cat eram eu gravida cu Cristi

A venit socru in vizita, asa ca profit si plec fuga, fuga la Cora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Seara buna!

intru si eu un pic, ca vad ca ati avut azi o limbarnita, nu v-ar fie de deochi

Mada precum ai vazut sau poate nu inca, am pus poze pe Facebook cu fereastra mea dedicatie speciala, si sper sa fie bune pozele si destule, oricum sunt prea multe, cum imi sta mie bine sa fac sute de poze la o chestie toata ziua am fost plecata si numai dupa ce s-a intunecat am apucat sa fac poze ca pe la 4 si ceva am ajuns acasa si pe la 4 se intuneca

Yasmi, mai lasa dulciurile, pune banii la pusculita si te vopsesti la salon pentru Craciun hai ca eu vreau sa te fac sa zambesti, daca nu sa si razi, sau poate vii cu comagu dupa mine ? nu indraznesc sa cer poze, ai vazut nu?

Ailed tare Dodo, a mea cand o manca ce mananca ceilalti copilasi...eheee... mai trece apa pe Tamisa, multaaaa nu asa

Andreea, ce a crescut Rares si ce iubitor e cu verisoara tot ii seamana lu` daddy, cel putin asa vad eu ... are si de la tine ceva, dar nu stiu sa zic ce, ochii cred, daca nu ma insel mi se pare ca s-a inaltat tare, cati cm are acum ?

Roxyyyyyyyyyyyy!!! pe unde-mi umbli ????

Cami, tu ai intrat in post cu totul vad ne mai scrii pe Craciun sau cand o fi vreo dezlegare ?

gata, ma duc ca s-o fi racit mancarea in farfurii, am facut o tocana de legume si orez la cuptor si a iesit asa bunaaaa!!! am gustat-o cand am scos-o din cupto, mai bine spus mi-am fript limba i-am facut-o lui Nick ca e de post, dar mi-am pus si eu 3 linguri, ca e prea bunaaaaaa



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Dorina ,da mami,e tati întreg mai pu#539;in ochii care sunt ai mei si pentru care m- am rugat,in rest am zis sa semene cu tati.Daca i se onduleaZa si parul chiar e tati întreg ca si el tot blond a fost mic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Hai ca nu este asa de grav dorina poate reusesc maine sa fac cateva pozici cu lucas si atunci va arat culoarea. Este chiar ok. Nu ec am vrut eu dar este o culoare tare calda, blanda, ceva ciocolatiu cu reflexe aurii
Superrrrbeee pozele d p FB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Maine mi am propus sa tin si eu post. O sa iu la mami asa o sa imi fie mai usor!
Dorina, sa stii ca astazi am mancat doar 2 jeleuri si un pachetel de napolitane dulciuri. Atat! Aa si paine cu unt si dulgeata de gutui facuta de mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:


cine are o reteta de prajitura chinezeasca care sa fie verificata, am vrut sa-i fac lui iubi ,dar e ceva care nu a mers..... la glazura...


Mergi la inceput