Capitol nou!!!???

Capitol nou!!!??? | Autor: SuperMame08

Link direct la acest mesaj

Buna dimineata !

Nu reusim sa editam subiect nou pentru deschidere capitol "Prichindei nazdravani 2008 in blugi!" .
Va rugam sa verificati!

Multumim !

Mamici de prichindei nazdravani

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ce vreti sa editati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Am deschis capitol nou:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=175592

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMame08 spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Am deschis capitol nou:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=175592



Multumim !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMame08 spune:

O nelamurire...

Deschizand un capitol cu ID-ul alina_satena, acum SuperMame08 nu mai poate modifica pagina de prezentare. De exemplu trebuie sa introducem link-ul cu capitolul 2. Cum procedam ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Poate sa adauge alina linkul respectiv sau un moderator. Pe viitor pentru a va pozitiona mesajul dvs primul va rog sa puneti un messaj cand ajungeti la pagina 20-21 a unui topic. Din pacate acum nu a existat acest mesaj deci nu am avut posibilitatea de a vi-l pozitiona primul in noul topic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMame08 spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Poate sa adauge alina linkul respectiv sau un moderator. Pe viitor pentru a va pozitiona mesajul dvs primul va rog sa puneti un messaj cand ajungeti la pagina 20-21 a unui topic. Din pacate acum nu a existat acest mesaj deci nu am avut posibilitatea de a vi-l pozitiona primul in noul topic.




Lucrul acesta era bine de stiut de la inceput (adica sa postam un mesaj SuperMame 08) si nu mai era necesar pe viitor sa "punem un mesaj" cand ajungem la pag. 20-21 sau sa apelam la un moderator . Nu ne-am confruntat pana acum cu aceasta situatie si nu stim ce s-a intamplat .
Daca postam acum mesaj cu SuperMame08, putem reconstituim totul ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Nu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMame08 spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Nu.


...In fine...o lasam asa cum a iesit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Imi pare rau. Daca din punct de vedere tehnic vor exista in viitor solutii de cuplare a mesajelor in forum nu doar de splitare se va rezolva mai usor. Tehnic insa acum nu am cum.
Doar ceea ce am facut. Mai pot sa te ajut daca doresti, sa completez linkuri lipsa din acest prim mesaj, desigur daca doresti si daca mi le trimiti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMame08 spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Imi pare rau. Daca din punct de vedere tehnic vor exista in viitor solutii de cuplare a mesajelor in forum nu doar de splitare se va rezolva mai usor. Tehnic insa acum nu am cum.
Doar ceea ce am facut. Mai pot sa te ajut daca doresti, sa completez linkuri lipsa din acest prim mesaj, desigur daca doresti si daca mi le trimiti.


Multumim pentru explicatii si pentru insistenta. Ideea era sa nu deranjam !

De adaugat link-ul capitolului 2 la Odiseea copilariei: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=175079



Mergi la inceput