La multi ani bulgaras sef, SVEN (39)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Neata!
Ileana cum mai e tudor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:

Multa sanatate bulgarasilor bolnaviori!

Beatrix... felicitari pentru rezultatele bune la teste ale bulgarasului sef.

Avem si noi o saptamana decand ne chinuie dintisorii.. Stau acolo sub gingie si nu vor sa iasa odata..
Reusesc greu sa va urmaresc...
Toata saptamana si eu si sotul ne-am luptat cu o viroza.... eu am scapat sotul mai are un pic...
Alex a trecut la mers in patru labe... si umbla peste tot... E jale cu cablurile.... cu prelungitoarele... le-am pitit pe toate dar a memorat ca sunt in locurile respective si scormoneste dupa ele... In patut nu mai are rabdare sa stea mai mult de 5 minute.. el vrea miscare... si se misca fetelor... Acum e intr-un colt.. si in secunda urmatoare e in partea cealalta... noroc cu reclamele de la Tv ca alt fel nu stiu daca ar sta o clipa..

O alta activitate preferata e alergarea pisicii... se uita unul la altul si daca pisica fuge, Alex e dupa ea, sau daca Alex o ia din loc.. pisica fuge dupa el..

Va spuneam pe FB ca am fost la control la oftalmologie... si sunt foarte bucuroasa ca e doar un pseudo-strabism.... A fost cel mai laudat bebelus... de acolo.. ne-a zis dna dr ca si-ar dori macar 3 copii pe zi sa fie asa cuminti ca el... Nu a plans cand i s-au pus picaturi pentru dilatarea pupilei... s-a uitat cu ochelarii 3d si a prins musca... si a fost foarte cooperant pe durata controlului..
Ileana, Bulinuta va multumesc pentru recomandare!

O seara linistita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Alice, e foarte bine copilul, cred ca doar astazi mai facem aerosolii. Dar cea mai imbucuratoare veste este ca nu a mai luat in greutate decat 50 gr in ultimele 12 zile. Deci, lucrurile se aseaza...
Alexa, ma bucur din suflet ca sunteti bine! Pupa muschetarul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor!
La multe lunite pentru ieri, Maria Elena, Mihai si Matei Gabriel si pentru azi, Anastasia Parascheva si Cristian!
Alexa, ma bucur f mult ca ochisorii lui Alex sunt bine.
Ileana, ma bucur ca Tudor se simte bine!
A mea iar are putina temperatura, e super maraita, de mancat nu mananca mai nimic...

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

La multi ani, Cati!

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:

La multi ani, Cati!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Mandrulitelor, ne vedem sapt asta intr-o seara?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kraluca spune:

seara buna tuturor!
la multi ani, Cati!
alexa - felicitari pt rezultate, dar care e faza "a prins musca"?
eu am facut primii mei biscuiti de casa pt bebe si chiar sunt multumita de rezultat! eram si mai multumita daca ii scoteam din cuptor mai repede, insa Ariana nu a sesizat diferenta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:

Kraluca e o carticica cu o muscalita in 3d la care trebuie sa se uite cu ochelari. Se pare ca cei care au strabism nu pot procesa imagini 3D.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Alexa, ce chestie interesanta cu carticica aceea, nu stiam ca cei cu strabism nu vad imaginile 3d.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput