La multi ani bulgaras sef, SVEN (39)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lalitzuza spune:

La multi ani pentru seful bulgarasilor SVEN .Sa cresti mare ,sanatos si frumos,parintii si fratiorul sa se bucure de realizarile tale.
pentru mamica lui draga.
La multe lunite ptr Ioana Teodora si Iulia- sa cresteti mari si frumusele.
Lexi- cum spunea Suziq -o fi de la lapte....de cand l ai schimbat?
Miha- petrecere frumoasa .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

La multi ani, Bulgarash (cu B mare!!)!
Sa fii sanatos si fericit, sa umpli sufletele celor dragi in vesnicie!!

Intalneala placuta si pofta buna la timisorence!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dari_nanau spune:

La multi ani Sven!!!! Sa cresti mare si sanatos si sa umpli de bucurii sufletul parintilor!

Eu nu mai pot tine pasul cu voi, mi-e greu sa va urmaresc si aici si pe FB, de cand am inceput serviciul am tot mai putin timp liber. Merg si la birou cateva zile, dar si cand lucrez de acasa nu prea apuc sa fac multe in timpul zilei. Seara trece f repede cu copiii, iar de multe ori dupa ce ii culc nu prea apuc sa recuperez ce afi scris in timpul zilei...

Si eu raspund prezent la intalnire, pot veni joi seara, dar si vineri, cum puteti si voi. Iar de mancat bine...hmm...Casa bunicii, Nora, Camelot, ar mai fi Daf dar e greu pt cele care nu conduc. Eu pot veni oriunde, hotarati voi. Lali, cu siguranta ne vedem si cu tine cand vii in Tm. Voi sunteti bine, sanatosi! Ce mai face Andrei? Cand ajungeti aici?

Luiza, cum mai e Vladut? Sper ca mai bine.

Va pup, o zi faina sa aveti!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitzuza spune:

Adc ,suziq,sophia,dari - sigur ne vedem cand ajung.abia astept.Imi amintesc cu drag de prima intalnire care mai de care cu burtica la inaintare si de fetele celor din jur cand au vazut atatea gravidute la un loc.
Eu ma gandeam la rest.Harold's din complexul studentesc -mancarea este excelenta si la buc.rom si cea chinezeasca.servirea este ireprosabila .
Amelia spor la treaba.
Sa inteleg ca Vladut si Cristian sunt ok.
Va pup toate cele bune.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

La multi ani Sven!!! Sa fii vesel si fericit toata viata!!! Felicitari mami Beatrix pentru minunea ta cea mica si voinica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Sven!!!!!!!!! Te iubesc!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubbles21 spune:

La multi ani Bulgarasului sef!!!! Incep sa apara primii sarbatoriti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

ai aparut cand nimeni nu se astepta, sa ne dai lumea peste cap, sa ne umpli de emotie si o bucurie amestecata cu frica. frica pt ce urmeaza, si pt ca nu stiam ce se va intampla cu tine. apoi au inceput sa vina vestile bune si ne-ai aratat ca nu trebuie sa fi mare ca sa razbesti.
ne-ai dat putere, speranta si o lectie maaare de viata.
la multi ani Sven! sa fi sanatos si sa continui sa ne uimesti.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

in alta ordine de idei, azi a spart gingia si primul dinte al lui radu. incisiv dreapta jos. ii astept pe urmatorii cu drag si spor :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitzuza spune:

Alice f frumos ai scris
Felicitari pt primul dintisor a lui Radu.urmeaza si ceilalti numai decat , pana la an ii ies toti atunci sa vezi ce musca...
O seara placuta tuturor.
Alina -Anto - mi-e dor de postarile tale....

Mergi la inceput