FIV cu Dr. Dragos Albu 70

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Cristiama,tu cum mai esti?cum merge procedura?


Mamica de Maria Irinuca(20.06.2011)
Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.
Uneori oamenii trebuie sa planga ca sa isi faca loc in inima pentru bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Succes la toate fetele si spor la gravideala


Mamica de Maria Irinuca(20.06.2011)
Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.
Uneori oamenii trebuie sa planga ca sa isi faca loc in inima pentru bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marage spune:

Dragele mele, am reusit azi sa fac programare la clinica. Miercuri merg la dr Vaduva la eco.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelica28 spune:

Maripet ,te pup draga mea !!!!!
Anastasia este prinsa cu bebici ,dar este o mamica fff fericita si implinita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaE spune:

Irinuca, Lumimar va multumesc. Acum ca va stiu alaturi de mine sigur o sa fie cu succes. Vorba Lizei ne mai gandim la culoare. Oricum ca un secret intre noi - mintea mea imi spune intruna ca se bazeaza pe luna de dupa ;) Doamne ajuta!
Haideti fetelor si cu FIV si cu naturale sa avem minuni implinite de Craciunul 2012.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marystrumf12 spune:

Buna la toate fetele care scriu pe acest forum si care aspira la . Eu tocmai am facut ET cu Dr. Albu ce sintome sunt in a doua saptamana ET. Mult succes la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaE spune:

Liza si da, acum ca a apus soarele si le-am trimis la culcare pe dragutele ovocite, ca sa fie pregatite pentru maine, putem discuta si despre ideea cu spa-ul. Asa le-am zis lor ca le duc acolo, ca vor avea mai multe bazinase unde sa inoate, si ca vor fi si bulbuci si tobogane, si vor avea parte si de masaj delicat, doar nu era sa le zic ca le duc sa le fac lipeala. Poate sunt si ele mai timide, dragutele de ele, n-as vrea sa se inhibe acum inainte de marea intalneala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaE spune:

Ce frumos! Am primit prima steluta, nu mai sunt nou venita ;)

Marystrumf bine-ai venit si mai ales succes sa ne anunti un frumos beta pozitiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

Ella e tare bine ca ai asa o stare de spirit buna, si ca imaginatia zburda libera . Eu iti tin pumnii maine, sa fie bine.

ambele MTHFR heterozigote, ambele PAI-1 heterozigote, trompe infundate, Graves-Basedow, FIV1 in iunie, 22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaE spune:

Liza pe tine si pe burtica. Multumesc, Doamne ajuta sa fie bine!

Mergi la inceput