Burtici de mai-iunie 2013 (10)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crina27 spune:

da.ma uit eu acum pe net la h&m. sunt super dragute. fiind micuta, imi doresc sa port bluze cu fundite :D

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Sper ca burticile ITiste sa rezolve cu parola.

Vad ca deny si ankylya au parola, poate ne-o trimite si noua :)

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca1109 spune:

Citat:
citat din mesajul lui flafi

Nu stiam ca h&m are si hainute de gravide.. trebuie investigata aceasta informatie..

Frumoase nume Raluca, Sebi suna asa dragalas :) Si Miruna este foarte frumos.

14+


Mersi, Flafi!

Raluca


S 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

Buna

Flafi, ai PM. Sa-mi spui daca merge.

haine pt gravide au si la LC Waikiki - mie imi pla bluzele/tricourile cu mesaje si imagini de la ei. sarcina trecuta mi-am luat doar 3 perechi de pantaloni si cateva bluze, restul am purtat haine normale.

De mancare am facut azi o ciorba cu afumatura ( dar putina ca sa pot manca si eu) si felul 2 tocanita de cartofi. Eram in pana de idei si trebuie sa fac si maine o supa pt ca Matei nu serveste ciorba :((

Vad ca multora le place numele de Matei dar sa stiti ca este ft des intalnit cel putin in ultimii 2 ani. cel mai des aud in parc - Matei, Luca, David, Rares, Maria, Maia, Amalia.

Mami lui Matei Mihai (26.10.2010) + 10s+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madd11ee spune:

Vreau si eu PM cu parola, pls..Doina, poti sa mi-o trimiti?
Multumesc!

7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VIOIKA76 spune:

Si pe la noi cam toti copiii se numesc Matei ,Luca,David si la fete:Alessia (sau scris cu x ),Daria,Sofia.
Eu tot caut un nume care sa nu fie asa de des folosit.

flafi daca reusesti sa afli parola te rog sa-mi dai si mie Pm.

Mami de Ana(13.12.2003) & Dragos(22.12.2008)
si acum13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocutza2011 spune:

Buna burtici!

Felicitari, De_ea ptr dublu testĄ

Noi am fost la vaccin acuma ne-am intors. Si am luat niste gutui, miam miam delicioase, nu am mai mancat de mullllt tare.

Daca ma credeti eu nu am nici o poza cu burtica 2, trebuie sa ma pun sa fac, candva. Deci inca nu ma bag pe la piccasa.

Ce rapide suntem. Am terminat cu hainutzele, am trecut la nume. Super fain!!!!! Si noi suntem cam hotarati, sotu spera baiat si i-a ales nume Emanuel. Daca e fetitza va fi Emma Ioana, as vrea eu, dar mai este timp de razgandit!

Duduta, cati ani are fetitza ta? Scuze, nu stiu daca ai mentionat, doar ca ziceai ca ii iasa dintisori :)?




Oana, bebelina Andreea (18.02.2011) & samburel 11 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crina27 spune:

Multumesc Doina pt rasp cu mancarea :) .chiar sunt in pana de idei.si cum greturile s-au mai potolit, as vrea sa profit un pic de bunatatile gatite :d. Dupa ce termina sotul sedinta sper sa mergem si noi la masa.ufff....ce bine ca e vineri. maine si poimaine vreau sa ma odihnesc, sa fac poze la tentativa de burtica si sa ma rasfat un pic...ca doar suntem femei- sa nu uitam de manichiura, pedichiura, epilat si coafor :)

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paulinio spune:

Si Andrei este un nume foarte des intalnit.
Pe baiatul meu il cheama Radu Andrei. La inceput i-am spus Andrei; apoi cand am vazut cati Andrei sunt in parc... am trecut pe Radu. Simultan cu asta incepuse el sa vorbeasca si se prezenta "LADU".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mony_omv spune:

Dragelor, are cineva noutati legate de parola?
Sunt tare curioasa sa va vad!



13+

Mergi la inceput