Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (27)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

cami daaa, are gusturi bune
difera copilasii, unii dorm oricum, altii nu...
cum este vremea la voi? la noi este asa urat si frig si innorat, zici ca imeidat ninge.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

apropo de somn, mie fetele se culca la 22.00( mai devreme am incercat sa o culc pe Andra si se scula la 4 si avea chef de joaca deci pas., mai nou Andra se scoala la 9-10 si se culca la 13-14 la pranz , doarme in jur de 2 ore chiar trei daca am noroc si apoi se culca la 22.00.Daca nu doarme la pranz e obo si e ff nervoasa. Eu nu sunt pt scosul somnului la pranz , poate sa-l scoli mai devreme dimineatza ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

fetele, sunteti toate la petreceri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Laura la noi e la fel ca la tine un program haotic, dar asta nu de mult timp sa prostit, inainte adormea la 9 cel tarziu 10 seara, acum se trezeste la 10 dim pe la 13.30 la somn doarme pana la 5-6 apoi seara scandal, eu rupta de somn si ea zburda si la 11-12 noaptea. De cateva zile o trezesc la 8 dim si la 12.30 somnul de pranz la 4 o trezesc si la 10 adoarme bine! sper sa o obisnuesc cu programul asta ca altfel sunt zombi ca ma trezesc dim la 6 si sa ma culc la 12 sunt terminata nu mai dau randament la servici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

STRUMPHY da ai ghicit am fost libera ieri cand mi-a spus sefa sa nu vin azi ca e sarbatoare si sa imi iau liber, imi venea sa dansez intr-un picior.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

MaryM85 eu dac o trezesc toata ziua avem scandal ca e maraita si ciufuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Somnoroase pasarele...

...se vede ca e mare sarbatoare si va chefuiti

eu sunt obosita, am alergat pe 25 km in 50 min si am scos untul din mine, oricum, imi revin la normal cum s-ar spune, daca aseara in 45 min am facut doar 21 km, azi e mai bine, tot asa o sa fiu pe zi ce trece, sper! am target pana la Craciun sa dau jos 8 kg, si la mama de Craciun sa nu pun mai mult de 2 oare e posibil ?

eu mai stau putin si frec mentosana online, Nick se uita la un film 3D cu ochelarii aia de SF pe nas si imi tot bubie in urechi niste sunete de ma doare capu` star wars sau ceva de genu

ma uit pe niste situri cu jucarii si altele cu decoratiuni de Craciun si visez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Strumph, esti tare... eu n-am reusit sa ard atatea calorii la sala, ma rog am fost pe bicla doar 20 min si dupa m-a pus pe aparate...dar inca am o febra... ma omoara..
Eu cu ochelari 3d, am vazut la cineva un documentar despre viata in adancuri era super mistooo si la cinema niste desene

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

...uff mi-e foame mai bine ma duc sa ma culc si asa uit ca ma roade stomacul, desi am mancat azi, dar cantitati mai mici, fara rontaieli, fara dulce.. si se vede, adica se simte

Ailed, febra trece tot cu exercitii, deci mai baga cateva ture si sa vezi cum te simti ca noua

Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Io nu pot sa dorm Mi-a fost cam rau azi de la cm si am cam zacut, iar pe seara m-a luat si frigul..si am adormit in canapea vre-o 2 ore
Si uite-ma pe mine cum m-am zvarcolit de la 12, 2 ore in pat ca nu ma lua somnul..si ma intrebam de ce? ..ca n-am baut multa cola, nici cafea decat de dimineata...uitasem ca am dormit
Acum sunt fresh si ma gandesc ca maine o sa fiu varza..dar nu stiu ce sa fac sa adorm

Mi-e gandul la catank , care povestea cum a rezistat fara sa doarma intr-o noapte...la mine asta e exclus, dar taaaaare mi-ar placea ca odata la ceva timp sa-mi reziste organismul fata somn o noapte

Cred ca ma duc sa iau o gura de whisky, daca tot nu sunt bautoare poate ma ametesc si cad lata

Mergi la inceput