INSEMINARE 94 - Felicitari Betty200

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ela_ella2003 spune:

Dana, esti o scumpa, va ador si pe tine si pe micuta Cezara!!!! Sper sa ai gura aurita!
La multi ani si aici pt Cezara! Cred ca e in culmea fericirii in luna Decembrie, 2 mosi, ziua ei....

Mai fetelor, la noi aici ninge cu II liniute petrecere mare cu sampanie fara alcool!
Va doresc din suflet sarcini usoare, la termen si bebei sanatosi.
Bety, luminita de seara sub ce forma: ceai, pastilute? Ca si la mine asta e o problema, lipsa mucusului
pt toate!

http://www.facebook.com/reqs.php?type=1#!/profile.php?id=100003315293430
http://www.eshop-rapid.ro/produse-herbalife

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Ela, luminita de seara este capsule moi. Se ia oral cate una pe zi.

8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anairisanna spune:

Maria,felicitari!!!!

secu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Ana multumesc. tu cand testezi?

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rucs spune:

Bety, multumesc mult de raspuns. Te-am urmarit de ceva timp si m-am bucurat enorm pentru tine. Sigur ca-ti va merge bine si in continuare. Cat despre mine, ieri, ziua 10 , am avut la ora 14 , test de ovulatie clar pozitiv si azi pe la ora 20 am avut durere de ovulatie pe partea dreapta , destul de agresiva. Sper sa se prinda ceva in seara asta , daca nu e prea tarziu. Sper, desi de 3 ani n-am mai ramas gravida. Nici n-am incercat prea tare, ce-i drept. Multumesc mult de sustinere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rucs spune:

A, si inca o intrebare. daca ovulatia s-a produs, cand ar trebui sa creasca temperatura, ca sa ma prind si eu. Ca la monitorizare, n-am cum sa ajung.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Rucs, in general in ziua ovulatiei temperatura e cea mai scazuta si apoi, dupa 1,2 zile creste, uneori brusc, uneori in trepte, mie imi crestea cam a treia zi dupa ovulatie, am monitorizat si ecografic si mai aveam o zi dupa ovulatie temp scazuta desi la majoritatea le creste in prima zi dupa ovulatie ... eu asa functionam.

8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Maria te asteptam cu beta gras.

8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Bety dupa 14:30 .

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Bety asa de greu trece timpul , nu mai am rabdare . Am niste emotii.

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput