INSEMINARE 94 - Felicitari Betty200

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ela_ella2003 spune:

Fetelor, mulumesc de incurajari si de sfat si sa se lase cu schiimbat de scutece.
Acum si tu Dancutza, sotul trebuie sa fie mandru de puiul ce o sa vina si are si motive. Faceti copii superbi
Hei Maria, ce inseamna asta, te ineci ca tiganu la mal? Eu una astept sa sarbatorim, pregatesc sampania cu si fara alcool.cand testezi?

http://www.facebook.com/reqs.php?type=1#!/profile.php?id=100003315293430
http://www.eshop-rapid.ro/produse-herbalife

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

LUNI testez Ella. La ambele SOE mi-am facut test inainte cu cateva zile si S-a vazut.

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Maine termin cu utrogestan ziua 25, luni va fi ziua 27...... Se va vedea fara alcool

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

fetelor nu am avut rabdare si am testat azi dimineata : se vede a doua liniuta dar nu foarte bine ( nu l-am facut cu prima urina)

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauricea2002 spune:

Wow!
Pot sa fiu eu prima care te felicit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

dada. multumesc


Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

Maria,felicitari! Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Velvet multumesc

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Mariaaa ... am asteptat asta cu sufletul la gura ... mi s-au umezit ochii, nu-ti dai seama cat ma bucur, te felicit din toata inima
FELICITARI!!!!!!!!

8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

multumesb Betty.tu ce faci? cum esti?

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput