Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (38)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns suzieq spune:

neata si de la noi

Alexa ce program fain aveti, ce bine era si pentru noi cand adormea Vlad pe la 9, acum inainte de 10 nu mai reusim sa-l adormim si e crunt ca nu mai pot face nimic seara.

Lexi la noi trezirile din noapte fara sa mai adoarma au fost rare, dar le-am descoprit cauza: taica-sau. Daca mergea taica-sau la el sa-l readoarma se trezea instant si nu mai vroia sa se culce, ori il asociaza pe taica-sau cu joaca ori ii e asa de dor de peste zi ca daca il vede si noaptea se bucura. Incearca sa-l lasi pe sotul tau o noapte cu ea sa vezi atunci ce se intampla.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitzuza spune:

La multi ani celor care isi aniverseaza astazi onomasticaMihai/Mihaela Gabriel si Gabriela -bulgarasi,mamici ,tatici fratiori si bunici!! Petrecere frumoasa alaturi de cei dragi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Citat:
citat din mesajul lui lalitzuza

La multi ani celor care isi aniverseaza astazi onomasticaMihai/Mihaela Gabriel si Gabriela -bulgarasi,mamici ,tatici fratiori si bunici!! Petrecere frumoasa alaturi de cei dragi.

mamica fericita a lui Andrei


si de la mine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

radu adoarme pe la 9-9:30 se trezeste dimineata la 8-8:30 iar la pranz doarme cam 3 ore (uneori 4) de pe la 13. in rest joaca si mancare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mady_19 spune:

-la multi ani tuturor sarbatoritilor, sarbatoritelor de astazi!!!
- Ilincuta mea a invatat sa bata din palme...e asa de scumpaaa...cand ma vede ca bat din palme si zic bravo..incepe si ea...numai caaaaaa...nu mai are stare fratee.....nu mai doarme ziua...nu mai pot face nimic...se jeleste, maraie continuu...se mai si joaca...tipa...NU STIU CE SA-I MAI FAC...ma joc cu ea, dar tre sa mai fac si una alta prin casa si este IMPOSIBIL....in momenul asta daca ati auzi-o cum face..va las ca nu mai pot scrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kraluca spune:

La multi ani si de la noi sarbatoritilor de astazi si celor care-si aniverseaza onomastica! [S]
lexi - la noi ariana se trezeste noaptea si trage parturi, suge putin si adoarme la loc. Jo poate a visat urat si de asta nu mai vrea sa adoarma
suzie - asa si la noi, tati e cu distractia si mami cu treburile serioase. daca vreau sa o adorm nu trebuie sa fie tati de fata
alice - frumos program are radu... vrem si noi asa!!!
mady - poop agitatura mica! simte ea ca urmeaza sa aiba mai mult spatiu de joaca in noua ei casa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kraluca spune:

La multi ani si de la noi sarbatoritilor de astazi si celor care-si aniverseaza onomastica! [S]
lexi - la noi ariana se trezeste noaptea si trage parturi, suge putin si adoarme la loc. Jo poate a visat urat si de asta nu mai vrea sa adoarma
suzie - asa si la noi, tati e cu distractia si mami cu treburile serioase. daca vreau sa o adorm nu trebuie sa fie tati de fata
alice - frumos program are radu... vrem si noi asa!!!
mady - poop agitatura mica! simte ea ca urmeaza sa aiba mai mult spatiu de joaca in noua ei casa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitzuza spune:

La multi ani celor care isi aniverseaza astazi onomasticaMihai/Mihaela Gabriel si Gabriela -bulgarasi,mamici ,tatici fratiori si bunici!! Petrecere frumoasa alaturi de cei dragi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_cls spune:

Mady draga welcome in the club! Chiar te invidiam (la modul pozitiv) cand spuneai ca sta cuminte si se joaca in patutz si poti face de toate! Consoleaza-te ca macar pana acum ai putut face de toate, Eva mea mereu a fost o agitatura mica si mereu tre sa fie cineva cu ea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Neata! Dau cafeaua. Radu s-a gandit el ca a dormit destul, asa ca la 7:10 s-a trezit (pt prima data de aseara), i-am dat laptele, dar.. Nu s-a mai culcat, asa ca i-am adus niste jucarii in pat si el se joaca, eu va scriu.
Mady, nu dispera, au multa energiebde consumat si nu vor sa "piarda timp" cu somnul. Au treaba ei acum :)) O sa isi intre ea in ritm
Raluca, dar ariana ce program are?
Alina, ai mai ajuns cu filip la doctor?
Ghiulten, bianca, izish oare ce fac?

Va las ca a fugit radu din pat

Mergi la inceput