ZIUA PORTILOR DESCHISE - GRADINITA MAGURELE

ZIUA PORTILOR DESCHISE - GRADINITA MAGURELE | Autor: kidtokids

Link direct la acest mesaj


Din Decembrie 2012 o noua locatie: SOLEIL KIDS MAGURELE

SAMBATA, 03.11.2012, INCEPAND CU ORA 11:00, VA ASTEPTAM LA ZIUA PORTILOR DESCHISE

SALI SI DOTARI

Cladirea in care se va desfasura activitatea, vila moderna, langa padure, este bine compartimentata, cu 6 sali de grupa multifunctionale, vestiar de primire a copiilor, 4 grupuri sanitare mari, sala de serbare si spectacole, mobilier ergonomic pentru cei mici, spatiu generos de servit masa. Toate dotarile sunt concepute special pentru cei mici, de calitate deosebita

- functionam in varianta de program lung, de luni pâna vineri, între orele 07: 30 – 18: 30
- grupe de maxim 8 copii
- comunicare in limba engleza, in regim intensiv
- In WEEKEND, servicii complete de ingrijire a copilului tau peste noapte. Interval Orar: 19: 30 – 8: 30

•CURSURI SI ATELIERE optionale / parteneriate educationale
•engleza / franceza / germana / italiana / spaniola / japoneza (intensiv)
•dans sportiv
•pictura
•arte martiale
•mind lab
•CLUBUL DE VACANTA dedicat prescolarilor si scolarilor mici, care isi doresc zile de vacanta active si amuzante!
•Petreceri pentru copii


TARIF : In functie de Programul ales de parinti si activitatile optionale

IN PLUS

•supraveghere on line - (100camere de luat vederi)
•transport ( la cerere)
•consiliere psihologica( la cerere)
•serviciu medical Ambulanta BGS
- spatiu de joaca generos, vila moderna cu sali de studiu, spatiu odihna si activitati
- materiale didactice noi, adaptate necesitatilor copiilor
- program AFTER - SCHOOL complex, intr-un mediu placut si relaxant

*Oferta valabila in limita locurilor disponibile si supusa unor termeni si conditii stipulate in contractul de prestari servicii.


INSCRIERI SI INFO : 0747. 954. 792

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns costy_ony spune:

A fost cineva sa vada gradinita? Cum sunt conditiile? Dar preturile? Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mammiana spune:

Am trecut cu piticul meu chiar azi. L - am retras de la o gradinita de renume unde statea la vreo 10 grade pe vremea asta si sunt nevoita sa gasesc repejor ceva.
Gradinita este superba,pe langa padure, nu am cuvinte,curte imensa,mobilier de vis, picturi, jucarele, copilarie si lux la un loc, tarifele foarte,foarte bune, iar oamenii aceia chiar par sa isi cunoasca meseria.Am inteles ca se deschide in ianuarie .
Am fost si la sediul de la Eroii Revolutiei.Desi cu mult mai mic ,mi-a parut extrem de curat si elegant.Si culmeaera si cald si bine. Ca prima impresie nota 10.

Mergi la inceput