FIV cu Dr. Dragos Albu 69

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andra1980 spune:

london: felicitari! aveti grija de voi. dupa o zi agitata pe care am avut-o la munca citind mesajele voastre cu atatea vesti si mai ales cea cu tripletii, am uitat tot si nu ma face decat sa privesc la tot ce este mai bun. mi-au venit lacrimi in ochi cand am auzit aceasta veste minunata, tripleti? ce frumos! nasii nostri de cununie are doi baieti gemeni, pe care ii ador. cum nasa noastra isi dorea doua fetite, acum spera ca la anul sa boteze doua fetite.' in ultima perioada am vazut numai burtici pe unde merg. poate acesta este un semn nu? Doamnea Ajuta pentru toate fetele. va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alilumi spune:

uaaaauuu!!! london, felicitari din toata inima! nu te speria (desi cred ca fericirea intrece orice teama!), ca te vei descurca. nasa mea are tripleti.. acum merg la scoala! nu este usor, dar nici de intrat in panica. cu ajutor si ceva mai multa rabdare ai sa faci fata cu brio. ai grija de tine! vei avea nevoie de mult repaos la pat, probabil de cerclaj si oricum pentru tripleti un termen mai devreme de nastere... (prin ceza).
minunat! sa dea bunul DD la toate fetele asa bucurie... de , sau inimioare dupa cat isi doreste fiecare!

doamne luptatoare!

mami de Gabriel din 2 iulie 2012
_
9 ani am asteptat o minune, 6 ani am luptat sustinut impotriva infertilitatii: trompe obturate, anovulatie, ovare polichistice, MTHFR C677T pozitiv-homozigot; sotul 25% anticorpi antispermatici; FIV 1 martie 2011 nereusit; FIV 2 cu ICSI noiembrie 2011 reusit... Multumesc, Doamne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra1980 spune:

alilumi: ai bebelus foarte frumos. felicitari si tie sa fiti sanatosi si sa cresteti mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

London, felicitari! Si mult succes si de acum inainte!

ambele MTHFR heterozigote, ambele PAI-1 heterozigote, trompe infundate, Graves-Basedow, FIV1 in iunie, 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Ohooo,ce-mi vad okii pe aici!
Felicitari London pentru cele trei inimioare,sa ai grija de tine si de ele!


Mamica de Maria Irinuca(20.06.2011)
Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.
Uneori oamenii trebuie sa planga ca sa isi faca loc in inima pentru bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

EllaE ,ai PM


Mamica de Maria Irinuca(20.06.2011)
Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.
Uneori oamenii trebuie sa planga ca sa isi faca loc in inima pentru bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaE spune:

Qiao azi am constatat ca pretul Pachetului monitorizare ptr FIV (4 eco + dozari hormonale) este de 1005 lei. Cand ai timp, daca vei considera oportun sa introduci modificarea pe prima pagina .... cam aici se duce diferenta de amandina :)) Mai strangem putin cureaua, oricum zaharul nu e tocmai compatibil cu procedura

Lumimar multumesc

Crystyne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

EllaE done !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alilumi spune:

andra, !
toti copii nostrii sunt dar mai ales vor fi, cei mai frumosi, cei mai destepti, cei mai doriti, cei mai iubiti si iubitori... cei mai, cei mai!!!

doamne luptatoare


mami de Gabriel din 2 iulie 2012
_
9 ani am asteptat o minune, 6 ani am luptat sustinut impotriva infertilitatii: trompe obturate, anovulatie, ovare polichistice, MTHFR C677T pozitiv-homozigot; sotul 25% anticorpi antispermatici; FIV 1 martie 2011 nereusit; FIV 2 cu ICSI noiembrie 2011 reusit... Multumesc, Doamne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Buna dimi la domnite

EllaE

London felicitari pentru cele inimioare ,trebuie sa ai maxima grija de ei

Liza si burtica

Qiao

Sa aveti o zi minunata

Mergi la inceput