Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (23)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

iar am scris cu o tona de greseli.....
ANNA MA STRIGAAAAAA..credeam ca si-a revenit...adica s-a setat pe programul bun..fug ca cine stie ce minune mai face

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

neatza!
Deea , de abia l-am pus la copt....deci te astept , nici nu vreau sa ma gandesc ce ar face nebunicilie noastre impreuna
Eu am azi mult de mers, tb sa-i duc un formular Mariei la scoala ca l-a uitat, dupa tb sa-mi duc tel la reparat....in fine, e frumos afara, e oki..
Yvy, multumim inca odata de sfaturi!, mai ales ca ne si explici sa intelegem
Rox, Yasmy, gata micul dejun?
Eu azi am mancat taietei cu un pic de zahar si mac


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Yasmy,Andreea zicea ca are un examen si nu prea mai are timp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Deea, e bun relax &tone-ul daca-l si folosesti.... eu l-am folosit la vreo 2 luni dupa nastere si sa stii ca am mai dat din burta jos , dar nu-ti imagina ca m-am facut cu patratele... eu am ramas cu o burtica ca un sac si s-a mai retras, acum ar tb sa-l folosesc.... e bun si pt calcaie si pt dureri de spate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

NEATA!DEEA ce am ras, a fost sfesnic bun noaptea nu ma lasat sa dorm, aseara am adormit greu de la ganduri, iar la 3 dim m-am trezit si nu am mai dormit pana la 6, apoi iar somn pana la 9, fetelor am acceptat oferta de munca si de azi merg cate 3 ore sa ma acomodez, uratimi bafta ca am un stres. multumesc tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Bafta Mary, sa fie intr-un ceas bun!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Multumesc Delia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Neata!

Sunt cu copii acasa, in rutina obisnuita. Azi merg cu Cristi la med de fam sa ne dea avizul pt luni la gradi si apoi cu socru si copii in parc la masinute ...pe dupa-amiaza

miki, la noi s-a potrivit operatia inainte de Paste, ne-a spus sa-l tinem acasa 2 sapt apoi a inceput vacanta si l-am tinut 1 luna in total acasa. Si la noi noaptea era cl mai rau...cred ca pt ca i se usuca gatul/nasul.

delia, am si eu un dovleac cumpaat de ceva timp dar nu-mi vine inca sa-l tai...arata asa frumos ca decor in geamul de la bucatarie...

Fetele voi mai dati drumul la caldura? Eu noaptea am cam dat drumul la minim centrala cate putin...si de la oboseala imi era f frig si nu puteam adormi...

mary, super veste ca ti-ai gasit job bun, bravo! Ma bucur ca ai decis sa mergi. Nici mie nu mi-ar fi usor in locul tau, dar este mersul firesc al lucrurilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada, noi avem acusi. luna de cand pirnim centrala in fiecare seara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Felicitari Mary
dupa ce te acomodezi sa ne zici si noua in ce domeniu te ai angajat...nah poate avem nevoie de tine....hai sa fie intr-un ceas bun

la mine e una calda alta rece....adica am reusit cu chiu cu vai sa ma epilez...am zis sa incerc ca seara ma ia somnul si ziua imi era frica de A..a fost bine o juma de picior ca i-a fosat frica de bazaitul aparatlui..dar cand a vazut ca nu e vizata ea..hop calare pe mine...da nici eu nu am cedat...la final ma impingea ,ca se plicti..si zicea gataaaa gataaa.asa ca bonus am lasat-o sa ma dea cu crema....nu va zic cum arata dupa....
cea rece este ca am reusit performanta in 2 zile sa stric 2 obiecte..ieri un ibric l-am ars de nu-i mai scot fata....am zis sa fac si eu o cafea ca tot dorme A..dar am pus ibricul pe foc si cu o linguritza de zh. si m-am luat cu niste cutii sa le urc in mansarda..acolo am dat de alte nebunii si hpo cum vad ca urca un fum ...vai am sarit cate 2 trepte ca si uitasem ce am pe foc....continuarea v-am zis0o....asa azi pun un ficatel de curcan la fiet intr-o oala mica ,mica..schimb prima apa..completez cu lapte si urc pe la etaj sa iau ap. de epilat ..epilez un picior si iar fum..vai sa lesin....parca sunt tampa...doamne....am inceput aceste mesaj acum 2h...ha ha....

Mergi la inceput