Targoviste (15)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Hello,

Cris danke danke!

Aci e fain afara...a iesit soarele!
Fusei la dentist...se cam supara pe mine ca i-am spus ca intentionez sa-mi rezolv 2 carii in Ro in iunie...Mi-a zis ca el nu a vazut treburi exceptionale facute in Ro...imi statea pe limba sa-i spun ca nici eu nu am vazut asa facturi :)...In fine,

In rest...toate bune si frumoase. Sper sa mergem si noi la Cirque du soleil cat mai repede :)...E spectacolul pana in martie, dar parca nu mai am rabdare...Berbeaca de mine! :)

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Am lipsit motivat ieri. Am fost pentru viza la Manchester ca plec pe 15 martie in China pentru doua spatamani. Maine trebuie sa ma duc sa-mi ridic pasaportul.

Miha imi pare rau ca ai probleme cuy dintisorii. Si eu imi fac dantura tot in Ro. Nu ma convinge nimeni sa intru la dentist in UK.

In rest nimic deosebit de raportat doar ca azi nu am am fost la sala ca m-am simtit de parca trenul a trecut peste mine si am si un meeting la Leeds de la pranza incolo.

Deci maine nu voi intra ca sunt plecata dar va povestesc cand vin de acolo ce am facut.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Wow China...Mihai ma tot bate la cap sa mergem acolo...a avut multe oferte :)...i-am spus ca eu nu m-as mai intoarce sa traiesc in comunism pentru nimic in lume :)


M-a enervat dentistul azi...comentarii de genu` ca asa procedam si noi in anii `40...a avut noroc ca nu puteam sa vorbesc si am avut si decenta sa nu-i spun nimic la sfarsit...decat la revedere!

Te pup! Fetele pe unde sunteti?

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Dragelor am obtinut viza pentreu China. Deci plec pe 15 pentruy doua saptamani.

Eu sunt racita cobza...

Miha nici eu nu m-as duce sa traiesc acolo dar trebuie sa ma duc ca o cere serviciul.

Cat despre dentist - mare magar. Mie intotdeauna imi spune ceva despre caracterul omului cand incearca sa demoleze o lucrare facuta de altul. Daca poti mai bine demonstreaz-o si taci...

Flori, Getik - nimic, nimic?

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut,

Da Cris ai dreptate! Am decis sa inchei socotelile cu el...Un prieten merge la o romanca si o sa ma mut la ea ...A fost tare mama cand ii povesteam faza ca ma intreaba de el cati ani are, 100?

Bon voyage in China...eu mi-am schimbat parerea despre ei...Cristi are multi colegi de acolo si sunt faini...sincer imi plac mai mult decat americanii..sunt seriosi si isi vad de treaba! Poate ai ceva timp de vizitat...ar fi fain!

Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Eu cu raceala mai rau ca ieri dar nu mi-am putut permite o zi de bolit asa ca iata-ma pe campul muncii...

Miha draga bine faci ca iti schimbi dentistul ca eu nu as suporta....
Cat despre chinezi stiu ca sunt foarte seriosi. Cred ca sunt competitia nr unu pentru romanii muncitori.

In rest eu cu multa treaba la servici. La sala nu am fost ca nu m-am putut tara dupa o noapte de febra.

Pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Eu sunt mai bine un pic. Cele doua zile de weekend in care intr-un final mi-am acordat timp sa ma odihnesc (n-am avut incotro ca nu am fost buna de nimic pentru ca m-a durut si spatele foarte tare)au fost prolifice. Inca sunt racita dar nu am mai facut temperatura si nu mai imi simt oasele de parca ar fo trecut trenul peste ele.

In fine saptamana asat nu calatoresc (cel putin asa arata acum). saptamana viitoare sunt 3 zile in Londra iar vine zbor catre China.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Nimeni pe aici...

Flori, Getik nu mai ziceti nimic?

Miha a mai zis cate ceva.

Azi am fost la sala .... La un moment dat abia mai respiram dar am simtit nevoia sa merg, sa ma misc un pic. Sper sa nu ma intoarca raceala.

In rest servici si iar servici.

Roxy are azi testare la romana si era asa de stresata mititica...

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Buna!
Si eu pe aici....am disparut o perioada. Se apropie inspectia de grad si am foarte multe de pus la punct.

Cristina copiii constiinciosi in general se streseaza in preajma testarilor.

Pup!

Mergi la inceput