Targoviste (15)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Miha bine ai revenit. Multumesc de urare LOL. Sper sa scap de ele cat mai repede. Si eu am profitat de reduceri si le-am cumparat alor mei cate ceva. Pentru mine mai putin ca am prea multe....

Zici de zapada... Ma faci geloasa...

Flori imi pare tare rau sa aud ca esti asa intr-o problema...Daca nu gasesti o solutie pana in weekend poate o intreb pe bona mea daca vrea sa-l ia dar ea nu vede de el decat la ea acasa.

Fug la treaba ca am o gramada azi.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Multumesc, Cristina!
Am rezolvat...luni cu o prietena, marti si miercuri cu alta prietena. . Sper ca cel tarziu miercuri dupa -amiaza sa am rezultatul sa-l pot duce de joi la gradi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Flori ma bucur ca ai rezolvat. Doamne ajuta sa-i iasa bine si sa poti sa-l duci la geadi.

Eu sunt bine chiar daca ieri am avut o zi...grea tare...dar totul a fost in regula.

Va pupic si un weekend super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salutare!

O sa avem sedinta la gradi si i-am aranjat o intalnire privata la Eli cu prietenul ei...O sa fie asa happy :)...E uimitor ca s-au inteles inca din primele zile...si au cam aceleasi pasiuni...Sunt asa trista ca ei pe aici nu prea au prieteni saracii...desi tot raul spre bine...acum au o legatura mult mai stransa...sper sa ramana asa prieteni buni si apropiati o viata!

Maine bagam sanius :)!

Cristina iti trimit un mesaj privat! e cu filmulete de la zapada!

Va pup!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor si de la mine asa pe inserat...

La noi cica a nins. A bagat asa vreo 2 ore dar s-a si dus.

Miha abia astept filmuletul si ma bucur ca v-ati integrat asa de bine.

Flori cum a fost prima zi de scoala?

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut,

Cristina ti-am trimis pe privat PM aici pe DC linkul cu filmuletele :)

Aici e frig...ar fi fain sa ninga pentru ca s-ar mai inmuia gerul...
Cri a pierdut o maseluta in weekend...s-a cariat si i-a scos-o...e cam aiurea ca aia de-abia la 11 ani trebuia sa iasa...norocul lui ca era de lapte :(...o sa-l ducem mai des la dentist!

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Miha imi pare rau sa aud ca Cristi a pierdut o maseluta pretioasa. Roxy merge in fiecare luna la dentist ca are aparatul dar inainte o duceam la 6 luni.

Merci mult de filmulete. Am sa ma uit dupa ce scriu.

La noi nu e frig. Nici nu mai ninge...Asteptam seria de zapada de la sfarsitul saptamanii.

Flori, Getik nu mai ziceti nimic?

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Eu ce sa va zic... Aici este tare frig dar nu ma plang ca macar nu ploua deci stam bine. La sfarsitul saptamanii ne ameninta din nou cu zapada dar n-ai sa vezi cred....

Cat despre starea de spirit - a mea este obosita tare si nu cred ca voi apuca sa ma odihnesc pana pe 29 aprilie cand dragii mei si-au luat bilete de avion catre UK si o sa am si eu concediu.

Fug la nebunia mea.

Pupici si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Hello,

Cristinuta pai de ce esti cu spiritul low...baga si tu ceva cioco clada, muzica buna, film fain :)...
Si eu o sa caut bilete ptr iunie...vreau sa le iau din timp si poate ramanem cateva zile prin Franta :) Vrem sa ne plimbam cu TGV-ul :)

Va pupam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Miha sunt tare obosita si nu mai am timp de mine de fel dar asta este. Asa este cand vrei sa faci prea multe...

Aseara am fost la Nandos (deci relaxare) ca a fost ziua unei amice si am plavragit o gramada. Pe la 8.30 am plecat acasa dar la mine era asa de frig....Am pus caldura in functiune ca nu se putea si m-am pregatit pentru azi. Apoi la pat si am adormit aproape instant.

De dimineata m-am trezit de la 5...Dar nu era ziua de dus de dimineata la sala asa ca am stat intinsa pana la 7. Acum de dimineat ala servici cu o ramada de chestii de facut. Dupa masa cu orele si apoi boxercising. Vreau sa si spal rufe...Vai de lume ...

Aici este tare frig. Au fost -8 grade noaptea trecuta si se pare ca mai vine o ninsoare de maine.

Cam asta este tot.

Pupici.

Mergi la inceput