Delfinasi jucausi de iulie-august (93)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Fetelor multumesc din suflet pentru detalii...Eu ma gandeam ca doar noua ni se intampla....si ma gandeam la ce e mai rau! Voi merge azi sa ii fac programare la unul din dermatologi si sapt viitoare merg la alt dermatolog(eu intotdeauna cer doua opinii)

Alina esti extraordinara cu povestirea ta!!!! M-ai facut sa traiesc momentul intalinrii si deja imi imaginam totul....Esti minunata!

Ma bucur din suflet ca v-ati simtit atat de bine la intalnire ...Oricum se vede din poze cat de frumosi sunteti si mai ales cat de bine v-ati simtit


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Ziua buna!
Anca, mersi de cafea, dar mai ales de biscuite


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

cu placerea alice, dar vad ca am ramas cu pachetul de biscuiti plin si cafetiera la fel...
ok dau si lapte la cafea!
Asa poate mai treceti pe aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

SALUTARI

dau si eu o supa - crema de pui de tara


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010 si Natalia Ioana - 06.02.2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

Citat:
citat din mesajul lui adrianaBuc

SALUTARI

dau si eu o supa - crema de pui de tara


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010 si Natalia Ioana - 06.02.2012


multumim, ai dreptate, doar e ora pranzului....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

strumf a avut hemangiom.iti recomand un super om:dr Diaconeasa d ela ambulatoriul de specialitate grigore alexandrescu din calea dorobanti.e de vazut si de un hematolog,de ex, Anca Colita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui adrianaBuc

SALUTARI

dau si eu o supa - crema de pui de tara


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010 si Natalia Ioana - 06.02.2012





Am fost si am programat-o pe Mara la control luni la ora 14....si culmea este ca nu ma costa nimic daca merg cu trimitere de la medicul de familie...Era o asistenta draguta care mi-a spus asta....Am economisit 50 lei si sunt socata ca se practica asa ceva la cabinetele private....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Laurika cum esti? Cum e burtica? Cum se mai simte strumful?....Care este DPN-ul?.....Au inceput frunzele de morcov sa isi faca aparitia????...Cand ma gandesc ca peste 8 zile Mara face deja 2 luni ma crucesc ...Nu stiu cine imi fura timpul.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui baby78

Laurika cum esti? Cum e burtica? Cum se mai simte strumful?....Care este DPN-ul?.....Au inceput frunzele de morcov sa isi faca aparitia????...Cand ma gandesc ca peste 8 zile Mara face deja 2 luni ma crucesc ...Nu stiu cine imi fura timpul.....


Apropo....care este conologia nasterilor acum: Laura este prima?....Apoi...????





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Alice..??? Tu ce faci? Cum sunt copii?...Ce iti mai fac soacrele?....De mult nu ai mai scris nimic de ele si imi este dor....Acum cu cine esti? Tot cu cea de la Constanta??

Mergi la inceput