Cacealmaua lui DDiaconescu(2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui eumada
Dupa tine, micii sunt pentru prostime?

Si nu sunt? Doar n-o sa-mi spui ca intelighentia bacauana s-a calcat in picioare sa prinda micii lui Sechelariu.


daca erau de la caserola atunci ai intelgienti au stat la distanta, e bine stiut si dovedit stiintific ca inteligentii prefera pasta de mici vrac....cumparata la lopata nu la numar de mititei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Eu fac parte din prostime. Imi plac micii si o bere rece si proaspata. Portia mea: 6 mici si o bere!

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Da chiar, ce va casuna acum pe mititei? Unde mai pui ca la Kaufland sunt 5 lei/portia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Pai zise nu stiu care ca muncitorii mananca mici gretosi la caserole la 8 lei.....

Iar eu m-am revoltat ca oamenii sunt oameni,nu trebuie categorisiti asa...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Marius,6 mici?Pai mananci cat o pasarica.....tii la silueta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Madalino, Marius este cam rusinos de felul lui dar noi nu suntem! Eu ma simt confortabil dupe 2 portii Kaufland de mititei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Valeu,ce-mi veni in cap acu` sa zic......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Iar l-ai visat pe Mazare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

No,no apropo de 7 mititei.....sase mititei...mancatul cat o pasarica(vrabiuta a lui Marius)....io cand eram gravida mancam 15......mici.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deceneus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali

Ete ca nu e prostie, ci premeditare. Dupa relaxarea conditiilor din caietul de sarcini si procedura grabita pusa pe seama acordului cu FMI, Ponta a anuntat Guvernul va solicita Fondului Monetar International si Comisiei Europene permisiunea ca viitoarea privatizare a Oltchim sa fie derulata prin negociere cu un investitor strategic si nu prin licitatie deschisa la care sa vina oricine.

Sunt curioasa de raspunsul ce-l va primi de la CE avand in vedere ca negocierea directa se va face, cel mai probabil cu o companie ruseasca.

Edit: Marina, s-ar putea ca ouale sa existe, totusi si sa fie servite la micul dejun :) DD-ul cade greu la stomac, da' trec toate cu votca !

Premeditarea poate fi consecinta unei intelegeri, conform scenariului ca este un conflict artificial.
Poate nici Guvernul si nici Presedentia nu vor privatizarea OLTCHIM, dar ea era solicitata de FMI, si pentru a arata ca exista intentia indeplinirii conditiilor asumate, au organizat licitatia, dar au facut ca ea sa esueze.

Citat:
www.money.ro/trustul-lui-voiculescu--publicitate-de-100-000-euro-de-la-oltchim_1230041.html" target="_blank">[Trustul lui Voiculescu, publicitate de 100.000 euro de la Oltchim
Oltchim a incheiat in 2009 un contract de publicitate in valoare de 100.000 euro cu o firma din cadrul trustului media infiintat de Dan Voiculescu. In acel an, Oltchim a avut pierderi de 210 milioane lei.


Mergi la inceput