Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (21)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

hello hello

urmaresc de azi dimi forumul si nu merge..ca am o dedicatie pt bbyasmi..tot urmaresc sa apara levis-ii la reduceri pe fashiondays sa-mi iau si eu niste perechi, si dimineata rasfoindu-l am vazut si astia si semanau cu ce zici tu..mi-au placut desi eu sunt mai clasica mi-am luat si eu in sfarsit 2 perechi..
http://www.fashiondays.ro/product/levi-s-jeansi-501-albastru-inchis-debbie-1172526/
asa..deci blugi si tocuri sa fie cum zici tu

deea, partea cu ascunsul nu cred ca tine de varsta..ci de fire..eu mereu am preferat lucruri vaporoase, semitransparente, misterioase in defavoarea celor stramte si "sexy" pt mine un umar dezgolit sau un material vaporos si larg face mult mai mult normal ca admir si eu cand vad rochii sofisticate sau toalete indraznete, dar nu m-as vedea ever in ele..va admir pe voi cum mergeti cu rochii care mai de care la nunti, toalete..eu daca as avea sansa sa fiu nasa, nu m-as vedea in asa ceva..rochia mea cred ca ar fi simpla, vaporoasa, in bretelute, de culoare cat mai neutra/pala-bej, crem..si cu spatele dezgolit asta e cam maximul de eleganta in care ma pot vedea..bine eu nici la rochia de mireasa n-am vrut mai mult
deci tine de stilul fiecareia, cum se simte bine fiecare in hainele pe care le poarta..ce ar fi nasol si nerecomandat zic eu e sa incerci sa te imbraci in ceva in care te simti stanjenit, nefiresc, ne-natural..
irinuka sper ca te-ai lamurit cu intorsul la servici

asa...ce sa va mai zic..
nimic nou
doar ca si eu prefer dc pt ca pe fb e in vazul tuturor..
pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Miki ma faci curioasa si ma lasi asa.... nu merge linkul pus...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

helllooo

ce fac mamicile???
eu la bucatareala...si cu fii'mea pe acasa...azi nu am dus o la gradi sa stam asa ca intre fete (cat avem ocazia )

aaa si fac si un tort...de fapt incerc sa vad ce iese...


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



hmm..cu tunsul si io vreau..dar nu stiu cum, decat ca scurt..restul cred ca voi lasa la aprecierea stylist-ului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

Miki ma faci curioasa si ma lasi asa.... nu merge linkul pus...


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



nu merge ca n-ai cont..ia fa-ti un cont pe fashiondays si intri pe campania LEVIS si ii vezi acolo sub numele de cod Jeansi 501 albastru inchis Debbie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

mary coryzalia dizolvata in putin apa..sau allium ceapa daca ai de unde lua homeopate..sau o ceapa taiata/sparta cu mana pusa in coltul patutului la somn cand doarme si pivalone in nas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Miki am inteles, acum imi fac contul..
Si eu prefer dc-ul. Mai mult mi am facut contbpe Fb sa vad Pagina gradinitei iasminei.

Upss miroase blatul....fugggggg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

miki, si iti vin bine fara sa-i probezi? eu nu ma incumet sa iau fara sa probez...
yasmy, cum a iesit blatul? ai gasit reteta de crema?
Andreea ce faci mami?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

stiti de ce mi s-a facut mie pofta? de niste rulada de carne tocata cum facea mamaie... si cum mamaie saraca e la Doamne-Doamne.... aveti idee d vreo reteta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

miki, si iti vin bine fara sa-i probezi? eu nu ma incumet sa iau fara sa probez...
yasmy, cum a iesit blatul? ai gasit reteta de crema?
Andreea ce faci mami?

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


pai habar n-am ca n-am mai incercat pana acum..m-am molipsit de la fetele mele de la servici care sunt fun cump online..daca nu-mi vin ma gandesc ca gasesc eu cui sa-i dau.. in plus, daca nu-mi iau asa o sa ajung sa merg in curand in chiloti ba nu, ca nici d-aia nu mai am..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

stiti de ce mi s-a facut mie pofta? de niste rulada de carne tocata cum facea mamaie... si cum mamaie saraca e la Doamne-Doamne.... aveti idee d vreo reteta

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


mai delia la noi functioneaza telepatia..exact la asta m-am uitat si eu azi, insa mi-au ramas okii pe o placinta cu branza sarbeasca, uite reteta mai jos..eu o execut diseara
http://blog.gatesteinteligent.ro/2010/10/placinta-sarbeasca-placinta-banita/
oricum da un search pe google si sa vezi ce salivezi
aseara am facut painea suedeza de pe blogul lui ama, cu lapte, miere si esenta de migdale a iesit o bunatate..

Mergi la inceput