Super Baita! (concurs)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tatihappy spune:

Pe parcursul desfasurarii concursului insa acea etapa era incheiata.Daca era sa fie si pt saptamana trecuta acest anunt trebuia facut in cursul saptamanii de concurs.!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ryta spune:

felicitari noilor castigati
noi deja am primit cosuletul cu produse.
multumim frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HappyMimy spune:

pana la urma cum s`au ales castigatori? k eu nu mai inteleg nimic

dupa like sau dupa voturi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

dragi concurenti, v-a fost explicat de cateva ori, ca se renunta la voturile LIKE (facebook), drept urmare raman doar voturile interne Desprecopii.com, castigatorii fiind alesi dupa acest vot

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MARI34 spune:

E mai corect asa.dar vreau sa stiu voturile care deja le avem de saptamana trecuta se adauga in continuare cu cele care le vom primi pt saptamina in curs?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

MARI34 - si acest lucru a fost specificat in cadrul acestui topic: "se vor scadea in fiecare saptamana voturile perioadelor precedente, in asa fel incat sa avem clasamente saptamanale."

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MARI34 spune:

Mai am intrebare,m-a votat cineva dar nu mai apare numele celui care m-.a votat,votul e inregistrat odata asa spune ,dar nu apare numele ,de ce?nu se mai afiseaza sau ce se intimpla?mersi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

eu nu pot sa vad pozele la acest concurs. de ce?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MARI34 spune:

Buna abia astept sa vad castigatori,sper sa castig pina la sfarsitul concursului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Felicitari castigatorilor:

crysty79
danaemilia


Astept datele pe PM sau mail andraf@desprecopii.com: nume/prenume, adresa/cod postal, nr telefon/adresa mail si user DC.

Felicitari!

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput