Super Baita! (concurs)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrianasz spune:

buna! multumim frumos pt premiu, a ajuns cosuletul cu produsele pt baita si la noi. se se bucure de premii toti puisorii castigatori. mii de multumiri inca o data si pupicei din partea Rebekai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marianaion28 spune:

Buna. Incerc sa incarc o poza si nu reusesc, butonul pentru incarcarea pozei pe site nu este activ. Cum procedez sa incarc poza? Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

maria, incearca cu browser-ul Internet Explorer, la mine merge...

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns profnt spune:

Buna seara!

Saptamana aceasta am citit regulamentul si mi-am rugat prietenii de pe facebook sa dea like la poza baietelului meu Theodor-Constantin (4 luni)http://forum.desprecopii.com/forum/voteazapozaconcurs.asp?mode=VOTE&Photo_id=b2e9d39d-8fb8-43b2-ba7e-bccd918b473e&GroupId=1000#.UK6X82dabVB.

Pana in seara aceasta nu am citit discutia de pe forum si am constatat abia acum ca nu se mai iau in considerare like-urile primite pe facebook la poze, ci doar voturile din interiorul comunitatii. Asadar, daca aveti ragazul sa accesati linkul si considerati ca Theodor-Apolodor merita voturile dvs., va multumim anticipat.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marianaion28 spune:

Multumesc frumos Anda, am reusit sa incarc poza.

ACUM ASTEPTAM VOTURILE MEMBRILOR SAU ACCES PE LINK

http://forum.desprecopii.com/forum/voteazapozaconcurs.asp?mode=VOTE&Photo_id=C4302558-A8EB-D4D4-394D-CC12E2714A65&GroupId=1000&fb_action_ids=472947026090586&fb_action_types=og.likes&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=246965925417366#.UK9FtOQ9qyr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Felicitari pentru:

hela7402
fr3ya2o


Astept pe PM sau mail andraf@desprecopii.com datele voastre personale: nume/prenume, adresa/cod postal, nr telefon/adresa mail.

Felicitari!

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hela7402 spune:

Va multumim frumos pentru acest premiu minunat , va iubim ... am trimis acuma datele pe email

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teutu spune:

Felicitari!!!S-a incheiat concursul ca mie nu-mi apare poza in galerie???Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fr3ya2o spune:

multumesc mult,o sa trimit datele pe email.felicitari si celeilalte mamici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianasz spune:

felicitari mihaela si paula sa se bucure piticii de premii

Mergi la inceput