Buburuze de mart-apr2013(6)!

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danidani74 spune:

Nu, copila mea nu are SD, dar cred ca a 2a oara as vrea amnio pt ca responsabilitatea de a creste un copil cu SD este f mare si nu pica numai pe umerii parintilor ci si a fratilor( in cazul de fata sora). Nu stiu daca este drept fata de copilul sanatos sa aiba grija de cel bolnav dupa ce parintii se duc la ceruri. Sau se intampla ceva si e nevoit sa-l ingrijeasca. Poate gresesc dar asta cred eu.

13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Ma bucur ca fetita ta este bine. Inteleg rationamentul, multumesc pentru raspuns.

13+
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Aspenter, Elevit, Euthyrox, Medyn, Magne B6, Vit C si Utrogestan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Neatza!!!!

Ce faceti?Dormiti inca?

Va las o cafeluta,ceiut sau laptic cald.

O zi frumoasa!!!!

Cosmi 13+ deocamdata
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicole_tm spune:

dani, eu cum stau destul de mult in pat in ultimele zile (raceala, bat-o vina!) stau cu mana pe burtica si simt uneori asa cum ai zis tu, ca un fluturas, in partea de jos a burticii. M-am gandit initial ca e bebe, dar dupa aia am zis ca e prea devreme si probabil sunt intestinele ... in miscare. I-am aratat si sotului si a simtit si el, dar inca ne intrebam daca ne-a dat bebe un semn sau ne-am extaziat la niste matze. Cert e ca nu simt decat cand stau intinsa si tin mana pe burtica, in rest nu mi-am dat seama.

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicole_tm spune:

cosminuta, acum nu refuz un ceai cald cu lamaie ...
Cum stai cu raceala?
Eu mi-am mai eliberat nasul (cu sare si apa de mare), sper sa ma lase si sinuzita, dar cred ca voi ramane fara voce daca nu fac gargara cu sare.
Medicamentele naturiste si leacurile babesti isi fac efectul mai greu la mine.

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

nicole doar nasul imi mai curge cateodata,in rest sunt ok.Ma bucur ca te simti mai bine


Cosmi 13+ deocamdata
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Hello!!!

Vad ca nu a bantuit nimeni pe aici

Sper ca ati avut o duminica placuta!

Pe prima pagina sunt instructiuni cu folosirea contului de Picassa.Eu am adaugay cateva pozici,cine mai vrea sa puna sa ne cunoastem mai bine sa-mi spuna sa-i dau parola

O seara faina.Pupici

Cosmi 13+ deocamdata
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria-r spune:

Buna burtici!
Imi cer scuze ca intru atat de rar, dar nu prea am timp nici la servici si nici acasa. Sper ca nu m-ati uitat. Sunt si eu alaturi de voi.
Saptamana viitoare mergem sa facem DT. Am niste emotii....
Ma rog la DD sa fie totul bine.
Va pup si va doresc o saptamana plina de evenimente placute!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danidani74 spune:

Chiar ca e pustiu...dar sunt sigura ca motivul este(a fost) vremea super. Bucurati-va burtici, ca se anunta frig frigulet
Cos_minuta, eu as dori parola sa pun si eu un pozic, doi:)

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danidani74 spune:

Maria, capul sus, totul va fi ok. Si eu merg maine dimineata la spital pt scan si DT. In perioada asta cred ca optimismul ar trebui sa ne caracterizeze.

14+

Mergi la inceput