Ingineri fosti, viitori...(39)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata dragelor,

Eu sunt bine, am avut un weekend super. Am gatit de post ca intru in post de maine. La bonfire a fost super. O sa pun si pozici pe FB diseara poate.

Va pupic si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Vad ca toata lumea a adormit in front ori din motive de frig ori de ocupata ce este...

Eu sunt bine. Nimic spectaculos de raportat in afara de faptul ca mi-a decedat calculatorul de la servici asa ca sunt full time pe laptop ceea ce ma inebuneste...

Va pupic si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Nimeni pe aici....
La mine liniar: sala-servici-acasa.

Afara este frig tare, am inceput sa stranut iara....

Va pupic si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Salutare!

Cristina, pai se pare ca esti mai matinala decat noi. Eu am avut sedinte, multa vorbarie , sunt obosita.

Cat despre calculator ce sa zic. La cat le utilizam acum mai bine ca cedeaza calculatorul decat sa cedam noi.

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Otilia draga te cred ca esti obosita dar mai este maine si vine weekendul si poate reusesti sa te mai odihnesti un pic chiar daca stiu ca tu esti full time mum...
Cat despre calculator singura problema este ca trebuie sa lucrez pe laptop pana il face din nou si asta ma omoara la ochi. Mi-am pus eu ecranul cel mare la el dar tot la cel mic ma uit LOL.

In rest eu sunt bine. La noi azi au aparut cateva raze de soare deci eu sunt cu moralul sus. In weekendul asta merg sa-mi termin cumparaturile de craciun ca apoi incepe nebunia.

Cam asta este tot.

Va pupic si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

La multi ani Pisi. Mai ierti ca sunt cu intarziere dar eu uit precum uitarea aici de toate aceste sarbatori mai putin de Sf. Andrei...
La multi ani si celor care au pe acasa Mihai si alti Gavrili.

Eu am avut de dimineata de la 10 o prezentare - de asta m-am prezentat intarziat.
Acum din nou la munca mea de zi cu zi si sunt tare fericita ca se incheie saptamana asta.

Va pupic si sa aveti un weekend super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Cum a fost weekendul vostru?

Al meu a fost foarte bun: am terminat 90% din cumparaturile de Craciun ceea ce este super.

Am fost la o scurta plimbare pentru ca vremea a fost rece dar macar nu a plouat.

Cam asta am facut eu. Acum inapoi la lucru si dai si lupata.

Pupici si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Vad ca nimeni pe aici.

La multi ani Pisi! Sa ne traiesti, sa ai parte de sanatate, bucurii si impliniri.

Eu sunt tare trista ca proful meu de la Buucuresti a murit...A venit fulgerator...Eu am fost ultimul lui doctor si culmea a murit exact de la ceea ce am studiat eu. Poate credeti deplasata afectiunea dar il cunosteam de 15 ani, am vazut cum un om in urma unui accident se poate schimba...Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca...

In rest eu acelasi program.

Va pupic si so zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Helllllooooooo!!!!! Anybody there?

Bre unde v-ati ascuns ca acus ma supar si nu mai scriu si va las de rusine pe pagina 3 LOL.

Hai ma fetelor la un ceai, la o cafea, la un pahar de vorba daca este in fapt de seara.

Eu sunt mai bine.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Neata!
Parca parca s-a mai destins putin atmosfera la mine. Dar tot am de munca asa ca la treaba cu mine.

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

Mergi la inceput