FIV Euromaterna Constanta

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nicole.37 spune:

Dellya nu stiu cat costa exact,preturile ti le face acolo imediat dupa ce te vede doctorul ,la mine doua operatii mi au facut pretul de 12000 euro si cu reducere 10 % tinand cont ca urma sa fac FIV tot la ei.Cred ca i mai bine sa i trimiti mail lui Semra sau Danielei ca te ajuta ele.Multa bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dellya86 spune:

Multumesc mult bafta si tie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicole.37 spune:

Despre Ron el nu stiu daca mai e inchis cand sa intamplat scandalul eu de pe net am aflat ,de la spital mi au spus ca nu puteau comunica cu el si nu stiu decat ce stiu si eu .De el n am ce sa spun pentru ca nu l am vazut decat o singura data .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

Buna Nicole!Iti activezi te rog PM sa-ti trimit ceva legat de operatie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicole.37 spune:

multumesc Lorelai!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

Cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicole.37 spune:

Dellya ,eu m am interesat si la Anadolu Turcia si o laparoscopie mi au zis ca costa undeva la 4800 euro dar daca apar complicatii se ridica si pretul,deci un pic mai ieftin. In Ungaria mi au zis ca e 1300 euro.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dellya86 spune:

Off Nicole chiar nu stiu ce sa fac, as vrea sa ma duc la Medlife la dr. Dragos Albu, am vazut ca il lauda fetele, dar sincer nu prea mai am incredere in medicii romani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didmbrv spune:

Doamne fetelor si pe mine ma duc cu vorba si nici macar nu pot sa-mi spuna cand imi transfera urmatorii embrioni.
Din pacate stiu si eu despre Ron El ..dar cei de la Euromaterna nu au avut curajul sa-mi spuna in fata ce s-a intamplat si cred ca ma duc cu vorba ca gaseasca alt doctor pentru transferul embrionilor.cred ca-i iau frumos de acolo si termin povestea cu ei.
sunt complet dezamagita de ce s-a intamplat acolo...numai promisiuni..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dellya86 spune:

Off didmbrv nu ma intereseaza, sa aduca pe cineva, in contract nu scrie ca daca se duc ei la puscarie trebuie sa asteptam noi mult si bine. Cand trece anul noi trebuie sa platim iar, nu? Si de ce? Off...dar nu inteleg de ce nu fac celelalte doctore???Eu cred ca e vorba de embrioloage ca nu stiu cum se dezgheata. Te-ai interesat de transferul la alta clinica? Ei ar trebui sa-l asigure

Mergi la inceput