Colectia de toamna-iarna 2005 (39)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

am vazut eu protectie ptr picturi la Real, dar din desenul de pe ambalaj parca are si maneci nu e doar sort.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

wow ce activitate

noi nu avem teme deocamdata
dar azi are de desenat din figuri geometrice, adica casa din figuri g., pom, etc

sambata am completat garderoba de scoler din Victoria, am gasit tot c vroiam

ce e cu codul de culori, V citeste ce are pe orar

pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

azi l-am dus pe V, apoi pe A la gradi, cand am venit eram deja epuizata.doar pana la 1 oct ne lasa sa intram in sc. sa ducem copiii, apoi singuri pana la clasa.la iesire ii asteptam la poarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Lavi, V e tot pe Coasta de Est? Stiu ca el cam acolo vine cu serviciul... Pentru calatoriile peste ocean (si nu numai), eu intotdeauna impachetez inca un rand de haine pentru fiecare din noi in bagajul de mana, in caz de pierdut/intarziat bagaje. Mi s-a intamplat si mie acum 4 ani cand am fost in tara, mi-au ajuns bagajele dupa trei zile dupa ce am ajuns eu si tare bine mi-au prins hainele ce le pusesem extra in bagajul de mana, si pentru mine si pentru Rianna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Meems, e pe coasta de vest, la San Jose. A mai fost si pe la Boston cand au avut nush ce conferinta dar la San Jose au ei baza. A mai fost acolo. Dap, my big mistake cu bagajul. Asa voi face si eu cand e rost de schimbat avioane.

Ile, deja de azi nu am mai avut voie in scoala, dar e f simplu, corp nou, sunt doar 2 clase pe acel hol, nu are ce gresi prea mult :)

Mie-mi zici cu epuizarea? Sunt treaza de la 5:30. Sunt suparata si ca n-am reusit sa o scot pe Ami azi la plimbare, numai cat am fost dupa Nati, am stat vreo ora ca ne-am si plimbat un pic. La realizari trec teme terminate fete si recapitulat cu Silvia in plus la engleza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Citat:
citat din mesajul lui lavi02

Meems, e pe coasta de vest, la San Jose. A mai fost si pe la Boston cand au avut nush ce conferinta dar la San Jose au ei baza. A mai fost acolo. Dap, my big mistake cu bagajul. Asa voi face si eu cand e rost de schimbat avioane.



Aha, deci e aici la noi in zona!! De-asta zicea Bic de vizite. Pai atunci ma bag si eu la oferta, in caz ca mai vine aici. San Jose e cam la 30-40 min de noi. Saptamana asta a prins vreme tare buna, e cald!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Meemsy, multumim de invitatie.

Of, acum o culc pe Ami. Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

Ami-veselie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Noki poti sa-mi mai scrii pret si contact la clubul unde face Sarah inot? tre sa caut ceva mai ieftin acum ca afterscool costa cat inotul la Daimon.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Da, la Daimon au scumpit cred, e 750 abonamentul de 20 de sedinte. Eu ce sa zic, sunt afterschool- ul in persoana. Le-am dus pe fete la inot incepand de sambata, sunt f incantata ca l-am reluat pt ca Silvia are mare nevoie, s-a lungit in vara asta si are nevoie de un pic de intarire a muschilor spatelui ca sa nu se coccoseze. Le duc o singura data pe saptamana, mai des nu pot din cauza lectiilor Silviei, sambata de la ora 9 avantajul e ca nu e aglomerat la ora aia

Mergi la inceput