Super-plastilina da viata imaginatiei copiilor!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marami spune:

multumim, multumim






Shiva

Before you judge me, try hard to love me. MJ


I miss u, sis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HappyMimy spune:

felicitari tuturor!! sa se bucure piticii de plastelina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

in primul rand doresc sa va multumesc pentru premiu, in numele lui Denis (numai eu stiu cate refreshuri am dat azi ),si sa felicit si ceilalti castigatori, dar si sa incurajez pe cei care au participat si nu au castigat,pt gestul frumos de a da o sansa micutilor sa se afirme .

este prima data cand castig un premiu pe acest forum, e drept ca nu prea am participat la concursuri, insa acesta mi s-a parut chiar deosebit.citesc forumul de vreo 5 ani, sunt inscrisa de 3, am oarece dependenta , asa ca am garantia ca este un concurs serios.acest fapt m-a impulsionat sa-l determin pe Denis sa creeze ceva, cu care sa se inscrie in concurs.desi este maricel ca varsta, el pasiunea plastilinei a prins-o de putin timp, dupa 6 ani ,asa ca acum concuram cu piticutii de la gradi .

recunosc ca am sperat mult sa castige, nu neaparat pentru premiu ca valoare materiala, cat pentru mandria copilului.mi-a fost putin teama de faptul ca va fi putin dezamagit daca nu va castiga, pentru ca este primul concurs pe forum la care e implicat direct,de aceea nu am prea facut mare caz,nu l-am incurajat sa se entuziasmeze prea tare, pana cand vom vedea finalul concursului.

insa.....surpriza, in data de 17, inainte sa plece la scoala, a inceput sa bazaie, sa ne uitam pe forum .l-am dus cu zaharelul pana astazi, cand am refreshuit pana m-a durut mana,iar la un moment dat, l-am scos in oras, la un loc de joaca, sa uite.asa ca bucuria a fost cu mult mai mare acum seara,cand a vazut ca se afla printre castigatori (s-a laudat deja la tot neamul )

in consecinta,dragi membri ai juriului, Denis va multumeste pentru voturi si va trimite cu recunostiinta un mare buchet virtual de flori



------------------------------------------
Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zgavetei spune:


Multumim pentru premiu!
va asteptam si cu alte concursuri.

felicitari tuturor participantilor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

Felicitari casticatorilor! si distractie placuta la joaca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen.dani spune:

Felicitari piticilor castigatori si sa se bucure de premii :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lena1o spune:

Felicitari cistigatorilor,sa va bucurati de premii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Mai asteptam datele castigatoarei: rehakinga

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rehakinga spune:

Nu am fost acasa dar trimit datele mele acuma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Dragi castigatori,
Saptamana asta vor fi expediate premiile, cel mai probabil incepand de joi. Asteptam la acest topic confirmarea primirii pachetului.

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput