Praline belgiene 54

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

feliciitari pentru bebe, sunteti deja mari acum

prixi, nici nu stii ce ma bucur ca ai ramas cu pralinele, ma speriasem rau si nu mai intelegeam nik
sa stii ca o sa-mi lipseasca tare mult pozele tale ( sunt chiar reusite ) si mutrita baietelului tau, e tare expresiv

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prixi spune:

Scumpi, La Multi Ani sanatosi si fericiti!!! Cred ca e o zi speciala astazi pentru tine, ca daca e sa faci bilantul cu ceea ce ai realizat pana la 30 de ani, ai cu ce te mandri! O aniversare minunata astazi alaturi de persoanele dragi din viata ta!

Si daca imi aduc eu bine aminte e si ziua lui Denis, baiatul Taniei! La Multi Ani cu multa fericire! Tania, sa iti traiasca si sa te mandresti cu el!

Alina, ti-am lasat pm. Eu am pregatit deja doua cutii si as vrea sa imi spui daca ai putea trece pe la mine vinerea viitoare, ca voi fi acasa! Te pup si felicitari si aici pentru cei doi copii minunati pe care ii aveti!

Vicky, ei, poze mai pun pe picasa, cui ii este dor de noi, ii trimit link!

Va pup pe toate si sa ne auzim cu bine!

Roxana, fericita de Christian (23.01.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misssexy spune:

Roxy,multumesc,ti-am lasat PM.
Vreau sa va spun ca buburuza mea,va merge la pregardienat de la 1 oct.Am fost saptamana asta de proba,sa vedem daca se acomodeaza cu copii.....,se pare ca-i place,doar azi a plans un pic cand a vazut ca nu mai sunt acolo(azi am lasat-o 2 ore singura acolo).
Acum o sa am si eu un pic de timp pentru mine .

Mami fericita de Alessia Timeea (26/01/2011) DNP 15/08/2012





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_tm spune:

Acomodare usoara la pregardienat!

si bebelina mea a mers saptamana trecuta la acomodare la cresa... iar acum suntem racite cobza amandoua - poate n-are legatura, poate e doar sezonul, stiu si eu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prixi spune:

Diana, nu e sezonul, adica la mine nu era sezonul! Era Christian bolnav, imediat eram si eu bolnava...Si parca el se vindeca mai repede decat mine!
Pupici, acomodare usoara Laviniei la cresa si multa sanatate!

Alina,acomodare usoara Alessiei la pregardienat! Te pup!

Va pup pe toate si va doresc o zi buna!

Roxana, fericita de Christian (23.01.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misssexy spune:

Diana,eu cred ca este sezonul gripelor,caci si Alessia a facut temperatura duminica,deci nu sa mai dus la cresa,asa ca din prima zi.Am fost la spital si are angina(de unde gat rosu nu stiu,k nu a baut rece),ai curg mucisori galbeni,abea mananca,deci saptamana asta stam acasa.Noroc ca am fost cu ea la control,cu ocazia asta lam controlat si pe fratiorul ei,are 4850 gr ,papa bine,e si el putin bolnavior,si mititelul iau descoperit o unflatura la gat(eu nu am observat-o pana acuma),i-am facut o radiografie si cica nu e nimic grav,trebe sa merg cu el iar la un control in 2 sapt .Pe mine ma sperie unflatura asta,nici nu poate sa intoarca capul spre dreapta,cred ca-l doare mititelul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bluenight spune:

Salutare dragi praline

Gulia, bun venit in Belgia!
Missexy, felicitari pt bb2! Sa creasca mare si frumos si sanatos si voi sa va bucurati sanatosi de cei doi copii minunanti pe care ii aveti.

Iar eu vin cu o intrebare, dupa cum imi e prostul obicei
Cand incep reducerile de iarna fiindca vrea sora-mea sa vina la un shopping cu mine si nu stiu cand sa-i zic sa-si cumpere biletul.

Flori la toate pralinutele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_tm spune:

Citat:
citat din mesajul lui bluenight
Cand incep reducerile de iarna fiindca vrea sora-mea sa vina la un shopping cu mine si nu stiu cand sa-i zic sa-si cumpere biletul.


Ianuarie (de la inceputul lunii).
Dar (ca sa fiu rea un pic) nu vad de ce ar vrea cineva sa vina la shopping in Belgia; noi pentru shopping incercam sa programam plimbari la "vecini" - gen Aachen, Maastricht...etc.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bluenight spune:

Multumesc Diana

Deci dureaza toata luna Ianuarie?
Sora-mea nu prea vine pt ea, vine pt mine pentru ca fiind singura aici, cand au fost reducerile de vara m-am plimbat singura prin magazine si a fost sinistru.
In principiu vreau sa mergem in Lille ca e aproape de noi si imi aduc aminte ca a scris Claudia pe facebook ca sunt foarte multe magazine acolo. Aachen, Maastricht sunt totusi prea departe
Nu vreau sa cumpar foarte multe, mai mult, asa, de fun. Sa fiu si eu libera de doua ori pe an sa ma duc sa ma plimb prin magazine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_tm spune:

Da, dureaza toata lune aianuarie (si vara e in iulier); la sfarsitul lunii sunt cele mai mari reduceri, dar la ce mai ramane...si nu prea mai raman multe, dar ai avantajul ca e deja si noua colectie in magazine).
Dar daca vrei sa mergi in Lille, ai grija ca nu e la fel in toate tarile; de ex. o colega imi spunea ca ei merg in Maastricht fiindca acolo reducerile incep inainte de Craciun (perfect pt luat cadouri...)

Mergi la inceput