Cupon important de reducere - pentru parinti - Buc

Cupon important de reducere - pentru parinti - Buc | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

Cele mai recente studii au aratat faptul ca malpozitionarea dintilor este o afectiune de care sufera peste jumatate dintre copii, o parte din cauze datorandu-se si obiceiurilor vicioase precum suptul degetului, pastrarea biberonului in gura peste noapte si alimentatia necorespunzatoare. Potrivit Asociatiei Americane de Ortodontie (American Association of Orthodontists), 65 la suta dintre pacientii cu varsta cuprinsa intre 10 si 14 ani ar trebui sa poarte aparat dentar.

Pentru a veni in sprijinul parintilor, www.desprecopii.com/info-id-9367-nm-65-dintre-copiii-cu-varste-intre-10-si-14-ani-au-nevoie-de-aparat-dentar.htm" target="_blank">DENT ESTET 4 KIDS ofera pana la 31 Octombrie 2012 examen ortodontic gratuit, 50% discount la planul de tratament si 2 sigilari gratuite.

www.desprecopii.com/Images/Upload/98125356.gif" border="0">
www.de4kids.ro/parinti/contact" target="_blank">Aici vei gasi cuponul pe care trebuie sa il printezi si sa mergi cu el la clinica lor pentru copii. www.de4kids.ro/parinti/contact" target="_blank">Aici vezi adresa lor si datele de contact.

succes,




Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

nu uitati sa folositi acest cupon.

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anka74 spune:

O fi valabil si pentru aia de le sunt deja clienti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meb spune:

Acesta care e acum pe site e valabil si pentru cei care sunt deja clienti, noi l-am folosit cu succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Sa ne spuneti daca sunt de folos aceste cupoane!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Noi am folosit, mergem cu amandoi baietii acolo, cel mare va primi aparatul ortodontic saptamana viitoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Sa ne spuneti daca sunt de folos aceste cupoane!




NU sunt de folos, sunt de MARE folos. Cand mai apar cupoane in felul acesta ? DENT ESTET 4 KIDS ofera pana la 31 Octombrie 2012 examen ortodontic gratuit, 50% discount la planul de tratament si 2 sigilari gratuite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabitzam

Noi am folosit, mergem cu amandoi baietii acolo, cel mare va primi aparatul ortodontic saptamana viitoare.


Cresterea copiilor este in parte bucurie, in parte razboi de guerilla
Mami de puf mare, Andrei-Stefan (25.05.05) si puf mic Raducu(06.06.2008)



gabitzam cat v-a costat aparatul ortodontic ??? Am vazut pe site-ul lor niste preturi....de mi-au cazut plombele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

geniest, ma interesez si revin cu un raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

geniest, ma interesez si revin cu un raspuns.




Mirela...ceva noutati ???

Mergi la inceput