De ce am ales biberoanele NUK ?

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns albus_ramona spune:

Am ales biberoanele Nuk deoarece imi prezentau o mare siguranta,raportul calitate-pret era ok,aspectul produselor era specific copiilor si tocmai de aceea am zis sa mai incerc si canitele cuu supapa care si ele erau ok.Nu imi pare rau deloc ca am facut aceasta alegere pe care o recomand mamicilor cu mare drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinamit spune:

Biberoanele Nuk cu tetina ortodontica din silicon au fost singurele aprobate de piticul meu care nu a acceptat altceva in afara de san. Al doilea criteriu, raportul calitate-pret care este foarte bun, si nu in ultimul rand faptul ca le gasesc la aproape toate farmaciile si supermarketurile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kate_C spune:

Sunt mamica de putina vreme insa pentru bebele meu imi doresc cele mai bune produse. Imi plac produsele de la Nuk si aici sunt incluse si biberoanele. Am ales marca Nuk intrucat au acel sistem anticolici iar suzetele sunt pe cat de utile, pe atat de simpatice ca design. Calitatea este, de asemenea,un alt criteriu care m-a determinat sa cumpar produsele NUK.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Saturnine spune:

Am ales biberoanele NUK deoarece sunt produse de calitate si ofera variante pentru fiecare varsta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daena spune:

Am ales biberoanele si canitele NUK deoarece sunt foarte de calitate, rezista la nenumarate sterilizari si nu contin BPA. Ne bucuram ca am gasit o asa de mare varietate, le-am folosit de la nastere si pana la 3 ani si au fost mereu la inaltimea asteptarilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_mateiu spune:

Am ales biberoanele nuk deoarece nu contin BPA iar raportul calitate-pret e foarte bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly83 spune:

salutare tuturor! desi suntem marisorii si suntem departe de tara de fiecare data cand venim in romania ne aprovizionam cu multe tetine si canute de baut.fiul meu acum are frumoasa varsta de 3 ani si 9 luni,inca mai bem lapticul de seara cu biberonul.iar cand era mic am avut probleme cu suzetele,iar cele de la NUK mi-au fost de mare ajutor.mie mi-sa recomandat in farmacie unde eram clienta fidela si pot spune ca am fost si sunt foarte multumita ,chir mi-au usurat viata.cinste producatorului .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikootza spune:

Noi am ales atat biberon cat si suzeta de la Nuk pentru ca baietelul meu recunoaste calitatea si se simte foarte bine cu produsele Nuk.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strontzy spune:

Noi am ales Nuk deoarece bebe David a fost foarte pretentios la inceput; a refuzat mai multe bieroane si in cele din urma a ales Nuk. Au o calitate f. buna si un pret avantajos, alegerea facuta de bebe fiind agreata si de mami.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Am ales nuk in primul rand pentru ca au biberoane de sticla de o calitate foarte buna ( in timp nu se zgarie si nu se duce vopseaua de pe ele ), datorita tetinei ortodontice de silicon si pentru ca au un pret accesibil.

Mergi la inceput