Sept-oct 2010(15)La multi ani copilasi iubiti !!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

LA MULTI ANI CAMI!!!
Eu nu dau tort sau prajituri, merge un crap la cuptor??? si un alexandrion cu cola?
LA MULTI ANI MARIILOR!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

La multi ani celor care isi serbeaza onomastica, cu drag Mariilor!

multumesc de urari, pentru toate fetele! pe langa crap la cuptor, merge si niste piept de pui cu mozzarella si bere de ghimbir? daca nu, cereti altceva, ca astazi e sarbatoare!

Camelia,mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea88 spune:

LA MULTI ANI CAMI! TOT CE ITI DORESTI SA SE IMPLINEASCA!!!!.....Multumim de tratatie!
LA MULTI ANI MARIILOR/ MARINILOR!
Maine suntem la nunta si o iau si pe Elenys pana pe la ora 22...
Va doresc o noapte linistita! Somn usor!



https://picasaweb.google.com/101222113583431248528/ElenysCristiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

LA MULTI ANI, CAMI!

LA MULTI ANI MARIILOR!

Mami lui Matei Mihai 26.10.2010

https://picasaweb.google.com/109290866538691083533/PozeMobil?authkey=Gv1sRgCNvyz7PBhLXoag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Buna dimineata!!
O Duminica placuta va doresc!

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

A treia zi fara pampi incercam si noi sa scapam de pampers,dar e cam greu. Ieri a facut pipi in chilotei toata ziua O pun la olita cam la 45 de min,in cele mai multe cazuri o nimeresc si face,dar ieri nu am nimerit-o decat de vreo 2 ori,in rest....9 perechi de chilotei si 8 de pantalonasi cu pipi+ o balta de pisi in pat..(bine macar ca a fost pe partea lui tati ). Azi a facut o data pe ea si de doua ori la olita ,plus ca am prins-o chiar cand vroia sa faca kk si am pus-o repede pe tron...succes! a facut la olita
Sa nu mai zic ca mergem in parc cu olita dupa noi nu vrea nicicum sa stea pup sau sa o tin eu in brate in pozitia de pisi ...urla si se zbate de zici c-o tai....asa ca...am luat olita cu noi si a facut pisi in parc....la olita!!!

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Buna dimineata! Va astept la o cafeluta
Am dormit tare prost,Maia are muci si respira greu,cred ca a racit

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Tare buna cafeluta!
Pupici pentru Maia!
Noi ieri am cazut de pe niste scari de la inaltimea de aproximativ un metru si l-am pazit toata noaptea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

In primul rand, La multi ani! celor doi sarbatoriti ai zilei:
Ioana si Tudor.
Sa fiti sanatosi,voiosi si lipsiti de orice grija toata viata!!!!

Noi am fost plecati in weekend, asa ca am ratat sarbatoarea de pe forum. Am vazut ca v-ati delectat cu pui cu mozarella, crab la cuptor, hmmmm, ce mai! numai bunatati. . Scot si eu rapid niste urari intarziate, poate mai primesc ceva firmituri:)).
La multi ani, Cami, Mariilor si copilasilor Sofia, Matei, Tudor, Sebastian, Jamie!!!

Ana, pentru intalneala avem nevoie de un organizator priceput .

Ancamak sper ca piticu' e bine si a fost doar sperietura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicopic spune:

Tudor
Ioana
sa cresteti mari, sanatosi, frumosi si ascutatori! sa se mandreasca mamicile voastre cu voi sper ca ati petrecut frumos si ne aratati si noua pozici!


La multi ani (cu intarziere) tuturor Mariilor ce si-au serbat onomastica! Mari
Cami
fetelor, multumim pt tratatie! sa fiti sanatoase,fericite si iubite! sa va cresteti copilasii la fel de frumos!

Ana, multa bafta cu scapatul de pampi, vad ca esti hotarata si rabdatoare; eu afara nu m-am mobilizat pana acum sa o iau fara pampi acum imi pare rau, caci a cam trecut vara si o sa fie mai rau cand vine frigul..

In wee am fost plecati la o nunta in provincie; L a fost cu noi, a dansat cu copii, a fost atractia petrecerii..chiar s-a simtit bine (peste asteptarile mele) si a rezistat eroic pana la 1.30 cand am dus-o la nani..



Nico, mami Larisa15/09/10

Mergi la inceput