Sept-oct 2010(15)La multi ani copilasi iubiti !!!

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

Buna!

O cafea tarzie???
Am lipsit o perioada din cauza vremii frumoase care ne-a tinut mai mult pe afara, pacat ca azi s-a racorit

Andreea, unde ii faci petrecerea ca eu sunt in pana de idei

O zi buna!

Mami lui Matei Mihai 26.10.2010

https://picasaweb.google.com/109290866538691083533/PozeMobil?authkey=Gv1sRgCNvyz7PBhLXoag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea88 spune:

Doina tot la tara la curte ii fac ziua ca anul trecut, au jucarii, trambulina, topogan ,casuta numai sa tina vremea adica sa nu ploua, daca ploua facem acasa la apartament:)
Am dat azi comanda de tort sper sa iasa frumos
va pup


https://picasaweb.google.com/101222113583431248528/ElenysCristiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

E bine ca aveti unde In apartament nu vreau sa fac pt ca ar iesi haos asa ca trebuie sa ma orientez spre un loc de joaca unde sa poata sta si parintii la o vorba. Am fost anul trecut la un astfel de loc pe Unirii dar trebuie sa vad daca mai este deschis si care sunt conditiile.

Mami lui Matei Mihai 26.10.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hadrianae spune:

Salutare!

Un raspuns rapid pentru Doina. Noi am facut la Lake View, pe bld. Mamaia, inainte de Satul de Vacanta. Au loc de joaca si inauntru si afara. A iesit bine. Copiii, cel putin, au fost incantati.


Adriana, mama lui Alexandru

Poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Buna!
Felicitari mamicilor noi Simona si Dona! Sa fiti sanatoase!
Ficamea face crize de nervi cand nu execut ce vrea ea si atunci face pipi pe ea instant. Pana la ea nu am vazut asa ceva! Avem "certuri" dese, deoarece eu nu-i fac mofturile si pe deasupra ma si enervez. Drept urmare il bag pe barbatumeu la inaintare. Aveti si voi situatii de genul asta? Pe de alta parte e si fata buna:papa singura, e isteata, sufletista, harnica, dar cand o apuca...o tine! Si e f rea de foame-daca o prinde urla fara motiv si nici nu mananca din prima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

Buna seara!

hadrianae, multumesc pt idee
Alynta si Matei mai are "crizutze", in general, cand nu facem ce vrea el sau nu-i dam ceva - rezolvarea - incercam sa-i distragem atenta cu alt obiect/jucarie/etc. daca nu functioneaza ii spunem cu tonul mai ridicat ca nu e voie.

O seara buna!

Mami lui Matei Mihai 26.10.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Neatza! poftiti le o cafeluta!

Si Maia face crize de nervi,si mai rau e ca nu pot s-o calmez cu nimic abia se potoleste. Cred ca toti fac crize la varsta asta . Eu una....abia astept sa creasca,macar 5 ani sa aiba, sa ma inteleg cat de cat cu ea....cateodata imi vine sa plec in padure... or sa treaca ele toate! si o sa creasca mare si cuminte (sper )
Cu mancatul nu avansam deloc tot ca bebelusii,ii vine sa verse cand baga ceva in gurita ......nici cu vorbitul,vorbeste mai mult chineza ......

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tutu81 spune:

Buna ziua,
Ma scuzati ca dau buzna in odiseea Dv. Am si eu o fetita nascuta in luna septembrie 2010, de curand am implinit 2 ani, dar am si un baietel mai mare, 4 ani.
Daca nu e prea mare deranjul, v-as ruga sa ne acordati un vot poezioarelor inscrise in concursul Unisol, pe pagina 17, respectiv 18, user . Multumim mult.
Va dorim multa sanatate piticilor si LA MULTI ANI, caci e perioada lor acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea88 spune:

Buna seara!

Va servesc cafeluta/capucino pt dimineata!
Va servesc cu mezel si gratar de pui, porc,peste! Desert: tort , prajituri de casa si inghetata!
Sa-mi traiasca printesa!
Va pup

https://picasaweb.google.com/101222113583431248528/ElenysCristiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicopic spune:

Neata!

Elenys sa cresti mare, sanatoasa, frumoasa si ascultatoare! Andreea, multumim pt tratatie si petrecere frumoasa!
David de bebecris mami, poate mai treci pe la noi sa ne povestesti de cavalerul tau

Cami, ai inceput serviciul? s-a obisnuit Tudor la gradi?

Larisa e destul de neastamparata si posesiva cu jucariile ei (isi tine jucaria strans la piept si spune "a mia, a mia") eu imi bat gura degeaba sa-i tot explic, parca nici nu m-aude.... in rest, vorbeste din ce in ce mai mult si mai clar, spune si cantecele..


Nico, mami Larisa15/09/10

Mergi la inceput