**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!** (1)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

Hello!
Am fost si noi azi pe la gradi...am luat liste de rechizite, ne-am intalnit cu dnele...o educat e noua...si Teo s-a intalnit cu niste colegi, s-au jucat in curte...
Azi de dimi am intrat si eu pe un site market.com...ca m-a 'bufnit' o reclama pe yahoo...si mi-am facut din intamplare un cont demo...acushica ma suna un tip...si-mi zice o poveste, ca-s nr 2 in lume, ca nu stiu ce tranzactioneaza, cu bursa din Londra, bla, bla..si la sfarsit deci dvs dna Doinita ce suma vreti sa tranzactionati?
Usurel fratee...ca n-am bani de dat...am intrat si eu asa, sa ma documentez
Cred ca m-a mancat in

Intrebare...voi ati achizitionat vreodata vreun vaucher/cupon de asta cu reducere?...ma batea gandul la un curs...dar ma gandesc sa nu fie vreo tzepuiala


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

Na, ca se scumpesc si gazele si energia elecrica...am pus-o

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Doinita se mai scumpesc :carnea si oule
O amica de a mea si-a luat un voucher sa faca un curs de inspector resurse umane, acum eu nu am incercat de nu stiu ce sa iti spun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata !

Irish coffee, cappucino...beutura si dulcegariile mai tarziu .
Sa zicem ca s-a rezolvat pana la urma . Zilele astea mi s-au indesit ghioceii de la tample....

Doinita, ...stiu reclama, ti se deschide in partea dr. a ecranului si apar unii fericiti care au tranzactionat sume modice si au avut castiguri triple...vax albina. Un coleg de-al meu a facut o singura tranzactie din asta, a castigat o suma modica si s-a trezit la sf. anului cu scrisorica de la finante cum ca nu si-a achitat impozitul pentru suma castigata...
In privinta voucher-elor si a cupoanelor, am folosit (doar pentru alimente ). Nu iei tzeapa, cand ai o oportunitate ca asta, mai ales pentru cursuri. Nu mai anunta reducerea costului cursului respectiv ci scot la vanzare vouchere/cupoane...

Alina, parca tu ai avut un voucher la cursul ala de margelit...sau ma insel ?

In privinta scumpirilor...of viata meaaaaaaa, of inima meaaaaa..... Am luat o sticla de ulei cu doar...9.35 RON.... Spunea la tv ca si carnea o sa ajunga un lux pentru unii....

Info de la gradi: 20 de copii in grupa, 2 educatoare (n-am reusit sa aflu mare lucru despre ele), marti 11.09 sedinta cu parintii la ora 17:00...ce bine-i ca e dupa amiaza, mi-a mai iesit ceva din grija.

Am fost aseara la film 3D cu mandruta. A fost in aer liber la esplanada. Am vazut Tangled (Printesa Rapunzel). Frumos.... E o actiune la noi cu filme 3D pana duminica inclusiv, se plateste doar inchirierea ochelarilor .

Leyaly, nu mai spui nimic ?

O zi buna tuturor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Alina, am uitat sa te intreb.... Cine a castigat cartile pana la urma? Parca ieri trebuia sa fie tragerea la sorti, nu ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

'neata fetelor!
Acum imi beau si eu cafelutza...si apoi iesim putin in parc!
Mariana, ...cat e inchirierea ochelarilor?...cred ca maine ajungem si noi pe-acolo. Si uleiul ala...era la 2l?
Despre cupon...ma bag pana la urma...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Hop si eu la cafea.
Mariana da am avut la margelit sa stii ca a fost bine nu mi-am luat teapa.
Mariana uleiul era la 2 litr?
Au castigat cartile 3 fete printre care si histamina.
Ma simt as araucand incerc sa trag aer in piept simt ca ma apasa ceva in zona pieptului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Doinita, ! 4 RON perechea.
Uite programul pentru urmatoarele zile:
Sambata, de la 20.30 va rula "Kung Fu Panda 2", iar de la 22.15 "Furia Titanilor", pentru
Duminica de la 20.30, comedia "Journey 2: The Mysterious Island", iar de la 22.15 filmul horror "Final destination 5".
Daaa de unde...de 2 litri, 1 vizibil si altul invizibil....

Alina, te-apasa grijile ! Ai grija de tine, iesi putin afara la aer curat .
Poate reusim data viitoare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

E din cauza tigarilor Mariana asta stiu siguri de la inima, acum sa vedem cum o dreg.
Am inceput de la un timp sa vad ca vreau altceva de la viata si de la relatie, vreau sa evoluez pe plan spiritual, psihic, fizic, material.Numai vreau sa ma las calcata in picioare de cel care ar trebui sa imi fie alaturi si la bine si la rau.

Poate vi se va parea ciudat dar vreau neaparat sa trec peste toate relele care mi s-au intamplat in ultimii 6 ani, voi incverca sa numai pun toate rautatile care mi se intampla la inima, sa nu ma mai gandesc mereu la altii sa invat sa ma pun si eu cateodata pe locul 1.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

E din cauza tigarilor Mariana asta stiu siguri de la inima, acum sa vedem cum o dreg.
Am inceput de la un timp sa vad ca vreau altceva de la viata si de la relatie, vreau sa evoluez pe plan spiritual, psihic, fizic, material.Numai vreau sa ma las calcata in picioare de cel care ar trebui sa imi fie alaturi si la bine si la rau.

Poate vi se va parea ciudat dar vreau neaparat sa trec peste toate relele care mi s-au intamplat in ultimii 6 ani, voi incverca sa numai pun toate rautatile care mi se intampla la inima, sa nu ma mai gandesc mereu la altii sa invat sa ma pun si eu cateodata pe locul 1.

http://alinahandmade.blogspot.com/


Lasa-le odata, nu mai sta pe ganduri !

Bravo, esti pe drumul cel bun...fii perseverenta !

Mergi la inceput