**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!** (1)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Eu imi depun cv-uri in disperare si nu gasesc nimicsi nu m-a sunat nimeni pana acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

ultimele pe care le mai dau ptr k am de gand sa ma retrag ca bantui singura prin casa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata Alina! Multumesc de cafea ! Nu esti singura, suntem doua.... Ce planuri ai pentru azi?


Fetelor ne este dor de voi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Pentru astazi niste o ciorba de perisoare un pic de mai ales ca mi-a adus o mamica de la Delia de la gradi o solutie de la ea de la spital care este buna pentru baie si bucatarie sa si uite asa imi trece ziua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Sa ai spor ! Aseara la ora 22:00 plantam seminte de salata de la danonino . Sper sa iasa ceva sa nu fie dezamagit copilu'.... Ati scapat de tuse si muci? Ce v-a mai prescris ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Noi am scapat de tuse k Ketof si Kumex ptr tuse seaca, mucu mai avem cat de cat ne-a dat Nasonex ptr nas dar nu am avut bani s ail cumpar costa 50 de lei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

La noi a mers foarte bine si coryzalia.

Las si o melodie...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Eu am facut calculele si voi ramane doar cu 50 de lei ca sa supravietuiesc pana pe 10 luna viitoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Eu am facut calculele si voi ramane doar cu 50 de lei ca sa supravietuiesc pana pe 10 luna viitoare

http://alinahandmade.blogspot.com/


...imi pare tare rau....
Mai ai orele de curatenie, de pregatire? Poate mai iei ceva si de-acolo....

Nici eu nu stau prea "roz" la capitolul asta. Am un avantaj ca mai jonglez cu cardul de cumparaturi, alocatia cupilului, mai un ajutor...daaarrrrr...eu nu mi-am optimismul....traiesc cu speranta ca voi ajunge sa nu mai am grija zilei de maine .
O sa fie bine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Doamne ajuta Mariana sa fie bine sa trec si peste asta, curatenia nu o mai am si nici meditatiile criza asta

Mergi la inceput