URGENT!!! LUCA, 9 ani cu tumora cerebrala maligna

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Laura, ai ceva vesti azi despre Luca?

Multa sanatate puiului si putere parintzilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiserban spune:

Felicitari mamicilor!!!! Felicitari Laura pentru initiativa!!! Si ma refer in primul rand la implicare. Ce mare lucru poate face o comunitate mica.....

Tie Luca, doar ceea ce mi-am dorit si imi doresc propriului meu copil. Sa cresti mare!!!!
Este o urare pe care o consideram candva "banala". De doi ani ii spun fetitei mele de fiecare data cand imi multumeste pentru ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Fetelor va multumesc tuturor pentru sprijin; stiu ca sunt mai multe donatii si eu am primit cateva PM -uri de la fete care au donat si nu au scris nimic, dar le-am luat si pe acelea in calcul...va rog sa scrieti si la subiect, sa o incurajam pe mama lui Luca, candva mesajele noastre o ajuta si conteaza....

Va multumesc mult pentru sprijin.

Helbi, din pacate nu am inca nicio veste despre Luca....asteptam sa ne sune Laura - mama lui Luca...sa ne rugam pt el

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Confirmari:
Szivarvany: 30 lei
Belleane: 50 lei
Super mami 1: 70 lei
Puisorul: 100 lei



Multumesc pentru ajutor

Lumi a vorbit cu mama lui Luca si i-a spus ca Luca este programat la RMN azi la ora 18. Doamne ajuta sa fie bine.

Revin cu detalii dupa ora 19.


Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Citat:
desprecopii
Trimis la: - 05/09/2012 : 14:23:00
--------------------------------------------------------------------------------

Am scris si eu la Regina Maria daca se poate face consultul la ei si daca se poate oferi o reducere - va tin la curent.

Sanatate si o zi cu soare va doresc!


desprecopii nu poate raspunde in acest moment asa ca va transmit eu raspunsul: daca veti merge cu Luca la Regina Maria, consultul va fi gratuit

Daca mai aflu ceva va anunt - Toate cele bune!

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Acum vb Lumi cu mama lui Luca sa vedem unde merge la RMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Acum am aflat: asadar la ora 16, nu 18 cum am scris in postarea anterioara, Luca e programat la RMN la EUROCLINIC.
I-am scris si Mirelei, poate ne ajuta in vre-un fel.

Mai vb. dupa ora 19

Va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

Doamne ajuta !

Ma in continuare pt Luca ! Multa putere parintilor. Sa fie optimisti si sa se gandeasca ca totul se va termina cu bine, asta ajuta ft mult !

cu drag
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiserban spune:

Ceea ce am aflat eu, e ca Euroclinic este spitalul privat unde opereaza dr. Stoica. Cred ca apartine lantului Regina Maria. Daca RM se efectueaza in aceeasi cladire unde se face si interventia ar fi mult mai linistitor in vederea consultului imagistic postoperator.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Laura-s, din ce spune Anda08 inteleg ca daca merg acolo (Euroclinic a fost preluat de Regina Maria) nu mai platesc consultatia..e drept ca nu inteleg daca consultatia = rmn...probabil ca nu, acum imi dau seama.

Cat costa la ei operatia? La Regina Maria

Te asteptam cu vesti, sunt sigura ca se va termina totul cu bine.

Mergi la inceput