URGENT!!! LUCA, 9 ani cu tumora cerebrala maligna

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Fetelor, va multumesc mult pentru ajutor, voi transmite parintilor incurajarile si disponibilitatea voastra.

Din cate am inteles dr. Stoica ii va primi la Euroclinic, acum Regina Maria, nu?

Toata lumea e alaturi de Luca, asadar trebuie sa se faca bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

Am gasit un CV pe scurt al doctorului :

Supraspecializare in Neurochirurgie vasculara si tumorala - Spit. Univ. Notre Dame din Montreal.
Diploma de specialitate în Neurochirurgie - Univ. Henri Poincare din Nancy;
Diploma de neurochirurg european - EANS;
Asistent Univ. al Universitatii de Medicina din Montreal (2005 - 2007);
Fost medic Intern al Spit. Univ. din Nancy.
Medic Coordonator al Departamentului de Neurochirurgie al Spitalului M.S.Curie, Bucuresti.
Medic Coordonator al Programului special de Neurochirurgie în Spitalul Euroclinic unde efectueaza interventii chirurgicale pentru tumori craniu, neurinoame, meniongiom, adenom hipofizar, anevrisme, hernie de disc.


si inca ceva :

http://isabellelorelai.wordpress.com/2009/04/22/ganduri-pentru-un-doctor-pentru-sergiu-stoica/

Numai bine micutului. Doctorul pare a avea destula experienta, deci e pe maini bune.

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki31 spune:

Laura,la Brasov s-a deschis un centru oncologic privat si am inteles de la colega mea care lucreaza acolo ca sunt dotati cu aparatura unica in tara. Vin oameni pentru chimioterapie si radioterapie din toata tara. De 2 saptamani au contract si cu casa de asigurari.
Ma rog pentru Luca si pentru parintii lui greu incercati.Doamne ajuta sa fie bine.
Astazi voi merge si eu la banca,sper sa se stranga cat mai urgent banutii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Stiu ca am mai citit pe forum despre dr Sergiu Stoica si era foarte laudat atat ca medic cat si ca om. Multa sanatate lui Luca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Am scris si eu la Regina Maria daca se poate face consultul la ei si daca se poate oferi o reducere - va tin la curent.

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Multumesc tuturor pentru ajutor si Doamne ajuta sa fie bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Kiki31 am aflat despre Clinica din Brasov de la Ancadragoman si voi transmite informatia parintilor.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

Doamne ajuta !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Sanatate multa si putere! Doamne, cat chin, cat stress, cata lupta ! Sper din suflet sa fie bine Luca. Trebuie sa fie bine!!



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita73 spune:

e o clinica privata Euroclinic e numele ei...daca am inteles corect!

Mergi la inceput