Magazin online

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Am si produse profesionale ,iti pot trimite o oferta pe mail sau imi dai tu o cerere de oferta .
Adresa de mail contact@papera.ro

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonia Antonia spune:

Citat:
citat din mesajul lui mcoca

scuze de off : Tonia, unde comanzi borcanase pe site-ul nemtesc? Merci!


Vicky, Printzesone and BB (23+)





Pe amazon.de Am primit ieri comanda, a costat in jur de 10 euros transportul dar am gasit un pret foarte bun la borcanase Hipp. A ajuns acasa in 5 zile. Sunt multumita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Merci Tonia!


Vicky, Printzesone and BB (23+)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Si eu cumpar on line carti, jucarii si uneori haine. Dar caut oferte, plus ca astea nu au greutate mare, deci si transportul e pana in maxim 10 lei. Ori la o punga de 10kg de detergent, te rupe transportul, cat de mic ar trebui sa fie pretul ca sa merite?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Intr-adevar transportul costa ceva pentru provincie ,acum incerc sa obtin un contract mai bun pentru transport.

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

Atentie la Bookurier... noi am avut numai experiente neplacute cu ei, si sub contract si tot trageam sa livreze coletele sau rambursurile.. Desi au preturi ok fata de altii. Asa e cu transportul, multi vor volum pentru a oferi un pret cat de cat decent, ori un magazin la inceput e mai greu sa faca si rulaj la nivelul solicitarilor lor...

Noi acu lucram cu Urgentul, dar nu le pot face mare reclama nici astora (ca si preturi vorbesc...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Multumesc pentru sfat!

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

Ei... poti sa faci o incercare :P.

Inainte de Craciun cu cateva zile anul trecut mi-a plecat un colet de la furnizor pe curierul lor (Book, normal, ca livreaza pe 10 lei in Bucuresti) din Obor in Unirii... Pleaca marti, joi inca nu ajunsese... Ii sun, mai, haideti, livrati azi, facem un efort?!
La care nenea - Usurel doamna ca suntem aglomerati.. si a nins in Bucuresti... Lol.. de parca eu il sunam de la Paris si erau numai troiene intre Obor si Unirii.

Acu cativa ani cand lucram noi cu ei, tot asa, in preajma unor sarbatori.. asteptam un ramburs de vreo 700 de lei... Incepusem sa ma crizez ca lumea intra in libere, aveam de facut plati catre furnizori... vorbesc cu curierul.. poate ajung maine... maine sun la sediu... vine azi.. Dupa amiaza sun curierul... of, nu stiu daca ajung.... Zic mai nene, stai in zona, suna-ma cand te retragi, vin eu la tine si-mi iau banii, e musai sa-i am maine la prima ora. A venit omul intr-un sictir total la o bucata de seara, a sunat sa cobor in fata blocului si a inceput sa completeze banii din ramburs cu bani de pe la el din portofel pana a ajuns la suma de pe ramburs... Eu atunci am taiat-o cu ei... S-au mai rugat pe mail si telefonic dar n-am mai expediat. Ca situatie de rezerva am avut Nemo (nu-s nici astia ieftini dar vin fara contract, cel putin tipul de pe zona mea e super ok).

La Urgent am ajuns cu ceva interventii de la un depozit mai mare cu care colaborez ok si care mi-au inlesnit oarecum tarifele, nesatisfacator inca :D.


Sunt pe langa subiect dar simteam nevoia sa-mi vars oful pe Book, ca tare m-au mai enervat la vremea aia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Discutia este constructiva,stim de ce sa ne ferim

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

pai uite idee de afaceri, deschideti firma SERIOASA de transport colete!

Mergi la inceput