Magazin online

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Inca nu este gata
Ai PM.

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Eu cumpar mult online, prefer sa stau sa analizez ore intregi situri pana aleg. Ce ma face sa cumpar de pe un site: sa arate profesionist (adica nu reclame pe site, nu google ads si altele), categoriile de lucruri sa fie bine vizibile si usor de selectat, poza produsului sa fie de calitate.
Eu fac si cumparaturile de la Auchan sau Carrefour de pe situl lor si apoi ma duc la drive.(nu stiu daca au deschis asa ceva in Ro inca)

(chiar cine iti face situl, o firma sau tu?)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

o firma

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Si eu cumpar online, mi se pare mai comod, eu zic ca este o varianta foarte buna, eu am cumparat de toate: imbracaminte, incaltaminte, produse cosmetice, bijuterii etc. Spor la treaba si sa iti mearga afacerea, sa imi trimiti si mie site-ul cand este gata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laima spune:

Felicitari de initativa si sa-ti mearga bine!
Eu cumpar de toate online pentru ca nu-mi place deloc sa merg in magazine. Nu cumpar de pe site-urile care nu arata profesionist - nu ai imagini de calitate ale produselor, nu au detalii de caracteristici, etc.
Deci astept si eu cu interes numele, sa-ti vizitez site-ul.

“GWENDOLEN, If you are not too long, I will wait here for you all my life.” Oscar Wilde, The Importance of Being Earnest

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Miky,Laima multumesc.
in cateva zile iese domeniul ,magazinul o sa se numeasca "PAPERA"

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Incaltaminte si imbracaminte numai am de gand sa cumpar online, pana acum ce-am primit a fost mult sub asteptari. In schimb, am achizitionat mai toate jucariile copilului, anumite parti de mobila , carti, covorul din sufragerie, cosmeticale si chiar acum sunt in cautare de solutii de dezinfectat si sterilizat pt munca.

La rechizite inca nu m-am gandit. Vom vedea pe masura ofertei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

ei, ai reusit? cum merge?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

multumesc pentru intrebare,merge dar destul de greu pentru ca sunt multe produse de incarcat cu foto+descriere.Incerc ca in maxim 1 luna sa ii dau drumul si anunt .

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

Pai pe ce platforma e? Se pot importa produsele si nu mai ai de lucrat decat la keywords, sau meta-descriptions, si meta-taguri...

De ce nu va ganditi sa-i dati drumul asa si pe parcurs sa adaugi produse? Asa clientii vor vedea mereu actualizari, lista de produse noi...Mi se pare o idee mai ok decat sa intri pe un site si azi si maine si sa gasesti aceeasi prima pagina... :D.

Noi am inceput cu vreo 500, acum avem active cca 5800... dar actualizarile sunt zilnice, mereu cate ceva nou. (Nu ma intreba cum e cand se modifica preturile de furnizor la o lista de cateva sute de produse, care conform contractului ar trebui sa intre in vigoare peste 2 saptamani dar ce sa vezi, au intrat de ieri cand a sosit ultimul import....).

Bafta sa terminati repede - au desfiintat astia librariile de pe langa mine, asa ca, daca ai,as vrea si eu un bax de capse ptr capsator....

Mergi la inceput