perie rotativa rowenta

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Eu ador peria asta, la inceput nu stiam sa o folosesc si mi se tot prindea in par, ma trageam de par ceva de speriat. Dar acum ca sunt o profi, imi fac parul cum vreau eu :)



30+ cu Vlad Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Am facut aseara poze cu inainte si dupa folosirea periei!
Yvone, sper sa-ti placa peria, eu am mai incercat sa-l indrept cu placa dar nu am reusit .

Am reusit sa atasez pozele, dupa folosirea periei si inainte de folosire ( dupa baie uscat doar putin cu uscatorul).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Acuma mi-am dat seama ca asta nu este subiectul deschis de mine...ala cu ustensilele de aranjat parul !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yvon spune:

Superb inbox,
parul meu e mai lung, peste umeri si ma pot lauda si eu cu o freza de coafor, exact asa cum ma face coafeza mea.
Sunt surprinsa ca nu am avut piedici in utilizare desi am avut cateva emotii, eu m-am facut direct cu el dupa spalare, fara sa-l usuc cu alt feon inainte.
Si mai mult decat atat, nici n-am mai folosit placa azi, l-am lasat doar aranjat cu aceasta perie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Citat:
citat din mesajul lui Yvon

Superb inbox,
parul meu e mai lung, peste umeri si ma pot lauda si eu cu o freza de coafor, exact asa cum ma face coafeza mea.
Sunt surprinsa ca nu am avut piedici in utilizare desi am avut cateva emotii, eu m-am facut direct cu el dupa spalare, fara sa-l usuc cu alt feon inainte.
Si mai mult decat atat, nici n-am mai folosit placa azi, l-am lasat doar aranjat cu aceasta perie.

Yvon


In mai putin de 5 minute mi-am aranjat freza ( am parul moale si destul de rar), pieptanata apoi un pic, fixativ lejer si am iesit ca de la coafor. Vad ca doua zile arata bine !





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ema86 spune:

Ieri am vrut sa cumpar o perie rotativa, dar am fost indecisa, asta pt ca erau 2 tipuri de perie : cu tepii tari si cu tepii mai moi. Voi de care aveti? Cred ca alea cu tepii tari iti cam rup parul.
Tare vreau si eu perie rotativa, sa par iesita de la coafor in fiecare dimineata

O primavara cat mai frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


Inbox, cam cit timp ai muncit la par ca sa obtii onduleul ala frumos? eu ma recunosc in fotografie de dinainte, asa arata si capul meu dupa dus, dar dupa n-am obtinut niciodata asa rezultate! cred ca nu am rabdare sa o port prin tot parul, nu stiu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Inbox..eu am parul peste umeri, dar cam asa arata nearanjat. Mie imi e frica sa nu il incurc si sa il prind in perie. Nu poti sa pui o poza cu aparatul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

eu am parul lung, cred ca o palma si putin deasupra fundului, a folosit cineva peria la par lung si des?
Ca eu cu foehnul si perie normala nu pot usca sub nici o forma, parca am 3 picioare stangi in loc de maini.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui XIO

eu am parul lung, cred ca o palma si putin deasupra fundului, a folosit cineva peria la par lung si des?
Ca eu cu foehnul si perie normala nu pot usca sub nici o forma, parca am 3 picioare stangi in loc de maini.....




Me too, cel mult reusesc sa aranjez 2 fasii in fata, dupa care imi cad mainile si las spatele la voia Domnului. Tata radea de mine "fata lui Ion ii place, spatele paduchi ii face"

Mergi la inceput