Pestisori...pestisori... <72>

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Hey, Carmaw, lasa pomana ca mai ai multa treaba pe aici .
De exemplu eu cu cine vorbesc aici daca nu esti tu.
Ca eu as disparea iar, dar mi-e mila de urechile mele..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Citat:
citat din mesajul lui babylina

Surpriza!
La multi ani! Sa aveti si sa avem un An Nou 2013 plin de dorinte implinite. Sanatate si lumina, sa ne fie balta plina!



Ehe , lume noua ! Chiar surpriza !Un an nou cum iti doresti si tu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

ce imi place cand citesc macar 2 pagini , 3 ....asa asa , imi place si sper sa continuati !


Carma , sarumana pentru masa , si capul sus ! Cu voia lui Dumnezeu toate se aranjeaza !

Baby , ce faci ? Care e treaba ?

Nafi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Buna Daniela ,
Uite pe aici in baltuta hotarata sa tin paginile pline anul acesta.
Ma uitam pe aici si am vazut a sunt persoane care nu au mai postat din 2011. ( uite cine vorbeste)... Dar a trecut timpul.... Parca mai ieri povesteam despre experienta mea cu intarcatul si astazi am cavaler mare de gradinita .
Eu la fel, tot din fata profil din profil nu ma vad, am devenit putin colega cu Marami ( stie ea de ce) ( daca nu sa vina sa ii povestesc).
Mi-am schimbat doar culoarea parului.
Eu am tarat piciorul cand am revenit, sper sa se reumple baltuta..
Te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Buna dimineata,
Fuguta la cafea ca deja se apropie ora mesei.
( trebuie sa imi mai fac un cont ca sa imi raspund la mesaje :)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna ziua !

Baby , mersi de cafea ! Felicitari cu intarcatul si succes cu gradinita ! Ii place ? Te-ai angajat ?

Eu am pregatit pranzul ; fasolica cu costita preparata rustic eaxct asa cum trebuie si gogonele murate ! Pofta buna si poftiti !

Si un banc in ton cu buctaria "Dou#259; prietene #351;i vecine :
#8722; Vai drag#259;, dar ai avut azi noapte multe orgasme, te-am invidiat. Ce metod#259; ai folosit ?
#8722; Vai tu, a venit Mirciulic#259; al meu, cu o nou#259; metod#259;, este mortal#259;.
#8722; Spune-mi repede #351;i mie, cum e ?
#8722; M-a pus pe masa din buc#259;t#259;rie #351;i el în piciore, eu fiind cu cracii dup#259; um#259;rul lui . Este perfect, nemaipomenit.
#8722; Am s#259; încerc #351;i eu.
A doua zi, a doua o întreab#259; pe prima vecin#259;.
#8722; Cum nu a fost bine? Am auzit urletele lui Gicu al t#259;u.
#8722; Ba da drag#259;…. a fost foarte bine…. pân#259; când Gicu #351;i-a prins coa*ele în sertarul de la mas#259;."

Revin !
pupici !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Daniela, asta cu intarcatul e veche, de acum 2 ani. LA gradinita este al doilea an. Este adevarat ca i-am schimbat acum gradinita ca sa pot sa ma angajez. NU e foarte incantat pentru ca acolo trebuie sa manance, el avand o mare problema cu mancatul, dar este ok, mananca acolo, doarme acolo, se ajoaca si la 5 il iau acasa. E mai lipit acum de mine ca niciodata dar... trebuie si asta. nu mai stiu parola de la malul comun ( si nici mailul), ca puneam poze .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Servici acum incep sa caut, pentru ca anul trecut a fost la program scurt 8.45-12.45 si abia aveam timp sa fac cate ceva pana ma duceam dupa el.Acum ca s-a mai obisnuit, incep sa atac site-urile de joburi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Pupam baiatul gradinar !Succes in gasirea de job!
Poti sa imi da-i poze pe mess ca esti in lista !


Intr-o benzinarie, un proaspat pensionar alimenta, atent sa nu depaseasca 10 lei, Dacia sa subreda model 1982.
La pompa de alaturi, o tanara superba coboara dintr-o la fel de superba decapotabila, cautand zadarnic din priviri un pompagiu.
Omul nostru, se ofera fastacit sa o ajute.
Dupa un schimb sumar de amabilitati omul isi ia inima in dinti si isi exprima fatis nedumerirea:
- Domnisoar#259;, eu am lucrat 40 de ani la stat si nu am reusit sa imi cumpar decat Dacia asta pe care o vezi. Dumneata ce servici ai sau cu ce te ocupi de iti permiti asemenea bijuterie de la varsta dumitale atat de frageda?
- Cu sex oral, tataie, raspunse amuzata.
- Cum, zise omul iesindu-i ochii din orbite, adica iei m...e?
- Nu, tataie. Eu fac sex oral. m...e ai luat dumneata, timp de 40 de ani, muncind la stat...




Un Boeing 747, o curs#259; de noapte, o stewardes#259; superb#259;, cu un decolteu devastator, se apleac#259; deasupra unui pasager care era mai mult adormit #351;i îl întreab#259; înceti#351;or:
- Dori#355;i lapte sau ceai?
Pasagerul cu ochii la decolteul ei:
- În care este lapte #351;i în care este ceai?








La varsta de 50 de ani femeia primeste din partea barbatului o sticla cu lapte.
Nedumerita il intreaba:
- Dar de ce draga tocmai o sticla cu lapte?
- Pai draga mea nevasta:
* la 20 de ani erai fermecatoare ti-am adus o floare.
* la 30 erai dulce, ti-am adus o cutie cu bomboane de ciocolata si o sampanie.
* la 40 erai fierbinte… ti-am adus o paine calda.
* insa acu la 50 te-ai facut cat o vaca si ti-am adus niste lapte.
Insa femeia ii da replica:
- Da dragul meu asa e, dar:
* la 20 de ani eram eu ca o floare, insa nu tu ai rupt prima petala.
* eram eu la 30 ca o sampanie de dulce insa tu ma agitai… altii ma sorbeau.
* la 40 eram eu fierbinte ca o paine, insa tu lingeai coaja, altii mancau miezul.
* iar acum la 50 oi fi eu ca o vaca, insa cand pleci tu de acasa vin taurii la usha si intreaba: Boul e acasa?


ca sa va fac sa zambiti asa de dimineata !





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Mai doamnelor va tine ti de bancuri...place!
Si as papa si eu meniul lui DADA...dar.....
Babylina ce coloare ai pi par matalutza.....???ar trebuii sa ma mai tund si eu altfel si sa scap de bobu asta inegal
Poate si la coloare mai umblu..acus am ciucalata cu suvite miere....poate imi trag si suvite rosii ca la verde,mov,albastre inca nu ma bag
Eu is racita,in curind si omu:)
Mi am tras si alta culoare pe unghii m au ametit niste fete care scgimba de 2 ori pe sapt oje,modele,chestii
Cam atita...azi am in plan supica si filet de ratoi cu legume.....omu vrea sa il fac pe sos de smochine.....dar eu am deja preparate legumele ....
Ma doare capatzina o sa bag jumate de perdolan
Pup

Mergi la inceput