Pestisori...pestisori... <72>

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

NAFI draga mea bine ai venit....poate tu mai tulburi apele!!
Eu miine seara plec iau 2 ferry uri si ajung in anconna italia
apoi calatorim prin nameti pina in belgia(binenteles luam hoteluri avem lanturi papa ,termos, apa si telefoanele cu bateriile incarcate ca am auzit ca sunt viscole
Apoi eu fac enspe mii de drumuri in franta la spitale cardiologice caci se pare ca or sa ma punba pe lista de transplant...oi vedea!
Am luat pe 18 ianuarie bilet sa merg in ro dar cine mai stie???
Oricum eu va pup va urez toate cele bune de sf sarbatori ale Craciunului
si tineti mi pumnii ...macar asa virtual!!
EU am minunata tableta galaxy la mine dar nu stiu ce voi gasdi pe parcurs!!
pup iubitele mele si hai un pic cu animatia ce naiba....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nafi spune:

CARMAW - iti multumesc pentru mesajul de bun venit! Imi pare rau insa sa aud ca pleci la drum nu ptr o vacanta dar ptr ca ai probleme de sanatate. Cum nu ne-am mai intersectat intr-un alt subiect de pe forum, nu sunt la curent cu afectiunea de care suferi dar iti doresc din suflet ca din acest voiaj sa te intorci cu bine Daca ai PM -ul activat o sa-ti trimit numarul meu de telefon astfel incat daca ai nevoie de ceva cat esti in trecere prin Italia sa ma poti contacta.

Acum fug caci trebuie sa il pregatesc pe cel mic de culcare.
O seara buna tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Citat:
citat din mesajul lui nafi

CARMAW - iti multumesc pentru mesajul de bun venit! Imi pare rau insa sa aud ca pleci la drum nu ptr o vacanta dar ptr ca ai probleme de sanatate. Cum nu ne-am mai intersectat intr-un alt subiect de pe forum, nu sunt la curent cu afectiunea de care suferi dar iti doresc din suflet ca din acest voiaj sa te intorci cu bine Daca ai PM -ul activat o sa-ti trimit numarul meu de telefon astfel incat daca ai nevoie de ceva cat esti in trecere prin Italia sa ma poti contacta.

Acum fug caci trebuie sa il pregatesc pe cel mic de culcare.
O seara buna tuturor!

Pasim in noul an cu speranta ca va fi si distractia va continua in formula trio

Povestea lui Ricky
http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=154629





NAFI multumesc mult de pm...mesajul tau mi a incalzit sufletul!!
si pupicei multi dragului veveritz superman!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

La multi ani in noul an 2013 !

Sa va aduca tot ce va doriti, sanatate , liniste , pace in case si in suflet , bucurii si ganduri bune!



Si mai doreswc sa fim mai active pe aici !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Bun venit Nafi ! Am citit povestea nasterii lui Ricardo , m-a impresionat si ai povestit haios , ca un pestisor curajos , logic! tE PUP !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nafi spune:

LA MULTI ANI FETELOR SI UN 2013 CU IMPLINIREA TUTUROR DORINTELOR!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nafi spune:

Daniela_daneza - multumesc da..curaj impletit cu incostienta si optimism! capacitatea noastra de a ne arunca cu capul inainte e unica! macar suntem si un semn destul de norocos si gasim piscina plina cu apa..asa ca nu riscam sa ramanem infipte ..in esec!

Carmaw- pe unde mai esti, toate bune? sa ne dai un semn de viata sa stim ca esti ok!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Surpriza!
La multi ani! Sa aveti si sa avem un An Nou 2013 plin de dorinte implinite. Sanatate si lumina, sa ne fie balta plina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Daniela_ daneza, bafta , lasa ca anul asta o sa fie bun, ai sa gasesti tu ceva de lucru.
Carmaw imi pare rau sa aud ca ai probleme de sanatate. AM sa ma rog sa gasest cat mai repede o inima
Nafibine ai venit. Si eu sunt nou venita, dar eu sunt doar ca in fimlul acela: "absenta nemotivat".Dar am revenit motivata sa umplem baltuta.
andanii felicitari pentru noua silueta.
maramii am devenit colege te

My_Lady0091 fecicitari pentru perseverenta cu care tii pagina noastra activa.
Babylina bine ai revenit te iau de urechi deca mai pleci :))
Va pup si va urez o saptamana perfecta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Babylina esti de coma!
Eu sunt in regiunea ardenne in belgia....odata la 15 zile ma duc la sp cardio in lille pt tot felul de teste.....cam vreo 3 luni si apoi se hotaresc ce vor face cu mine
Deci....asta e!
PUP FETELE si la multi ani!

Mergi la inceput