Pestisori...pestisori... <72>

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Nimeni nu mai stie de nimeni
Eu dau raportul totusi..ltrebuie sa caut locuinta in departamentul 59 in franta..trebuie sa fiu la spital la fiece 15 zile...se numesc intilniri betablocante
Am fost si pe 8 am facut analize...am tratament soc pt reducerea tensiunii...sper sa nu dau coltul....
In rest imi doresc si va doresc o saptamina norocoasa calma cu sanatate!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata sirenete!


"La multi ani!" Danuta ! Sa ai o zi faina, cu mult soare, liniste, fericire, multe impliniri si bucurii ! Numai bine in toate, multa sanatate si o viata lunga, norocoasa si pe placul tau ! "La multi ani!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Carma, multa, multa sanatate ! Tinem pumnii sa se indrepte totul inspre bine si mult succes cu mutatul. O saptamana linistita si cu mult soare sa ai ! Numai bine !

Danuta, multumim de urari . Bine ai revenit ... si... zi-ne cate ceva despre voi ... ce mai faceti... Mirunica cum mai e... te asteptam la taifas ...

Celelalte sirenete... la fundul marii ... o zi buna si placuta tuturora !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Tethys multumesc pentru urare,la fel si voua!

Noi suntem bine,sanatosi,ocupati cu serviciul...nu ne mai ajunge timpul pentru tot ce ne dorim sa facem...Miruna e bine,merge la gradi,a crescut mare...nu-i place sa-i spui ca e mica
Azi sarbatoresc prin munca,acusi plec la servici...asa ca va pup si va doresc o zi faina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Danuta sa ai o zi frumoasa...chiar la munca
Eu sper ca sapt viitoare sau pina pe 25 sa semnez contractul pt loos...acum ma uit la ikea
Asa sunt eu asta i destinu cit il tine ata...peste tot dar nicaieri:-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Noi fuseram internate cu campylobacter si penumonie interstitiala-Ale si bronseolita-Reb.Azi am revenit, dupa 8 zile, la domiciliu.


Tethys...condolenate!

Carma, cum esti?

Dany...nu te da la fund!

Restul baltoacei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata...


"La multi ani!" Carma !
Sa ai o zi frumoasa, linistita si senina, cu multa fericire, impliniri si multa, multa sanatate !
"La multi ani"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Danuta, ma bucur ca sunt toate bune la voi... mult succes sa se mareasca timpul asta, ca sa fie loc pentru toate ... pup Mirunicii si distractie multa sa aiba la gradinita... servici cat mai usor sa aveti... si un weekend frumos.

Alina, multumesc . Si multa sanatate sa aveti ! Fara alte neplaceri .

Dany, chiar asa... tu ce mai faci?

Nafi, ai disparut?

Nu strig catalogul... sa stiti ca, am mai frunzarit prin forum si am vazut ca, totusi, mai activati cat de cat, pe ici pe colo... deci... haideti si pe aici ... ... noi va asteptam ... .

Io mi-s gripata, dar am aparut pe aici macar un pic ... si, chiar daca va urez un weekend fain , tot o sa mai bag cate o innotatoare pe aici... no... numai bine tuturora ! Ne mai 'auzim/vedem' !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nafi spune:

Neata' fetelor!

Nu am citit din urma prea mult asa ca ma rezum la a ura:

LA MULTI ANI , SANATATE SI MUULTA FERICIRE
sarbatoritelor din acvariu

Eu sunt prinsa cu munca si reusesc sa mai intru sa citesc dar nu intordeauna sa si scriu. de 3 zile am pustiul bolnav cu 40 febra . acum ma pregatesc sa-l duc iar la pediatra ca sa trec mai linistita peste weekend.

Astept sa vina odata vremea calda si insorita caci m-am saturat de ploaie si umiditate.

Va doresc tuturor un sfarsit de saptamana cat mai placut si distractie la maxim urmatoarelor sarbatorite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Dragele mele multumesc de urari si vi le intorc si voua inzecit!
Numai bine,spor,sanatate pt noi cele din baltuta!!

Mergi la inceput