Jurnalul Monicai

Raspunsuri - Pagina 40

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Aham, vezi ? Exact asta m-a confuzat si pe mine, ca am primit printre fisierele trimise si cel cu melanomul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Ma scuzati, am fost plecata creanga cu munca.
Sa ne lamurim. Avem 4 capitole, fiecare capitol cu tema proprie.
va luati din fisierele trimise numai cele care va privesc (la cristoiu e usor, ca o privesc putine, alea de clinica, de melanom si de stiinta si cercetare). La buflea e mai nasol, ca ea are de trecut cam prin toate, mai putin alea de le are cristoiu, in rest ai de citit. Dar faci bine, am vazut mostra de scriere si faci bine.
Nu uitati sa pastrati cronologic mesajele de la trecut spre prezent, da?
Hai ca sunt pe faza, mai intrebati-ma.

Mikidutza, exista un subiect de condoleante in care oamenii au scris ce simteau. Noi aici facem un jurnal al Monicai, si asa vrem sa il pastram, ganduri bune si cuvinte faine scriem pe subiectul ala pe care putem sa il printam. deviem de la intentia principala...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Hello fete... suntem in deadline? arunc buzduganul inainte sa stiu cum stam... sa nu ma apuce damblaua maine, ca sunt freak cu deadlineurile.
Spor.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Eleni, eu nu am terminat ... Sapt trecuta nu am facut nimic, am avut ceva de lucru la serviciu si ne-am si pregatit de uraganul asta ... Acum incepe luna si iar am de lucru, mai am nevoie de 2 sapt si livrez ... Incurc pre rau ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

cam asa si eu
ca buflea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Moama cum sunteti... noroc ca ai uraganul si e scuza de forta majora... pana si contractele se dizolva...
Jumatatea lunii. max. Daca nu, e ok, dar dau altcuiva.
Bafta.

Restul de 2 fete... oare ce-or face?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristoiu spune:

Aici sunt. Sunt aproape gata, inca doua zile, termin.

Scuza mea e ca am fost zombie, vreo doua saptamini nu am dormit decit maxim 30 legate noaptea, asa ca nu am mai avut vint in aripi. Dar tot am facut, cum spuneam nu mai am mult, incerc sa termin in weekend.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristoiu spune:

am o intrebare, nu stiu cine si ce face cu aradencele, dar sunt acolo niste postari ale monicai cu privire la melanom. nu stiu ce sa fac, le preiau la mine la melanom sau sunt bagate la aradence?

Exista capitolul Aradence?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Daca ai cum sa le scoti din context, ia-le la tine. Daca insa contextul e prea mare, si nu se intelege, te rog fa un document separat doar cu astea si vedem unde le integram.
Exista capitolul prietenii mei, unde intra Aradencele, dar nu are ce sa caute acolo melanomul.Ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Sefa,
Eu toata sapt trecuta nu am ajuns la serviciu, locul unde lucram la Jurnal ... Si azi sunt acasa, dupa care urmeaza inchiderea de luna ... Nu sunt neserioasa si nu vreau sa dau la altcineva, doar am nevoie de putin mai mult timp si de putina intelegere.

Mergi la inceput