Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Discutii generale

Jurnalul Monicai

(5 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 45

pufymic

6756 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite pufymic un Mesaj Privat  Reply with Quote
Eu nu mai am nimic ramas de la mama mea...si doare...

www.povestiprafuite.blogspot.com" target="_blank">Povestiprafuite

Mergi la inceput

buflea

4232 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite buflea un Mesaj Privat  Reply with Quote
Da, da - pai de asta v-am scris cam am nevoie de sustinere, ca ma cunosc ... cand incep sa incetinesc, ori ma impingeti de la spate si de jena o sa imping si eu inainte, ori preluati volanul si imi puneti eticheta de "unreliable" .

Lista voluntarilor :

- Buflea
- Laura25
- Ilinca M.
- Lala D
- Anca Dragoman
- Alex Andra
- Aka
- Boticelina - prelucrare grafica
- Pufymic
- Gusta
Mergi la inceput

membru veteran ancadragoman

22108 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiancadragoman Adauga semn de carte la raspuns Trimite ancadragoman un Mesaj Privat  Reply with Quote
Suntem prea multe sa nu reusim,o sa ne impingem una pe alta de la spate pana il vedem tiparit .

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

mami_stefi

446 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimami_stefi Adauga semn de carte la raspuns Trimite mami_stefi un Mesaj Privat  Reply with Quote
Contati si pe mine pentru orice aveti nevoie!

Buflea iti trimit un PM cu niste idei !

Se stie cand o sa primim materialul de la Admin ?

Ma bucur enorm ca avem sansa sa facem ceva pentru acesti ingerasi!

Cea mai fericita mamica de Stefan Iulian (27.06.2010) cu bucati albastre de cer furate de acolo de sus si puse in loc de ochisori sa ii insenineze privirea si viata!
Mergi la inceput

buflea

4232 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite buflea un Mesaj Privat  Reply with Quote
Nu-mi trimite PM, ca daca imi plac, dupa aia o sa spun ca sunt ale mele .

Scrie aici, nu vezi ca si eu bat campii cu voce tare ?
Mergi la inceput

Eleni

1131 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Eleni un Mesaj Privat  Reply with Quote
Si eu. Fac project management si pot da o mana de ajutor si la copywriting (adica la scrierea de texte).
Eu am prostul obicei ca atunci cand sufar sa nu pot sa plang, ci sa ma avant in chestii administrative.
Si ca acest proiect sa reuseasca are nevoie de un project management construit pe deadlineuri, pe termene, pe intervale de lucru... Si ma ofer sa fac asta si sa va atrag atentia asupra depasirilor. E important sa facem asta intr-un termen scurt, nu lung, pentru ca lucrurile intinse mult isi pierd spiritul.
Si stiu ca putine din bunele intentii se fructifica intr-un proces de durata, de aceea, daca vreti, pot sa imi asum rolul de "bici" chit ca o sa ma urati pentru asta. Cauza pentru care o fac merita, dar e important sa o facem acum. Altminteri, oricat de dur ar suna timpul atenueaza si dureri, si amintiri, si entuziasm. SI acum nu ne dorim asta, nici una dintre noi.
Deci count me in!

Elena & Maria Bucuria
Mergi la inceput

buflea

4232 Mesaje
Lista voluntarilor :

- Buflea
- Laura25
- Ilinca M.
- Lala D
- Anca Dragoman
- Alex Andra
- Aka
- Boticelina - prelucrare grafica
- Pufymic
- Gusta
- Mami_Stefi
- Eleni

Eleni, primul "bici" arde-l pe spinearea Admin-ului, ca de la el asteptam primul input ... sa te vad acum cu sfarai in aer .
Apoi exact cum ai spus, putem stabili sarcini si deadlines. Eu cu Admin-ul nu ma bag, sunt oportunista, iti arunc pastila si plec in concediu ... dar daca tu reusesti in astea 3 sapt, pana ma intorc, sa obtii fishierul si chiar mai departe, sa stabilesti o strategie de lucru, te promovez in cadrul grupului, te fac executive, iti dau shares ... nu stiu, te mituesc eu cumva sa ramai pe proiect.
Mergi la inceput

teolinda

3083 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiteolinda Adauga semn de carte la raspuns Trimite teolinda un Mesaj Privat  Reply with Quote
Ma ofer si eu sa va ajut!

Am multe revazut deja linkuri cu fotografii de-ale Monicai si ale copiilor..DOAMNE CAT ERA DE FRUMOASA!!!
Am scotocit si am gasit chiar dinainte de a se naste Tudor, cu Moni cu burtica... Trebuie sa vad unde le mai pot gasi si pe cele de dinaintea lui Tudor...

Astept indicatiile voastre!

LILIANA COSMIN ANDREI (28.01.2010) si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

www.dropshots.com/teonic" target="_blank">POZE

MONICA70 ARE NEVOIE DE NOI

"Exista un singur copil frumos pe lume, si este al fiecarei mame!"
Mergi la inceput

alinuk

5647 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luialinuk Adauga semn de carte la raspuns Trimite alinuk un Mesaj Privat  Reply with Quote
va marturisesc ca de multe ori mi-a trecut prin cap ce s-ar intampla daca as disparea pur si simplu
sunt situatii in care viata iti ofera surprize neaspteptate..

si gandul care nu-mi da pace in astfel de momente, desigur e legat de copiii mei..... alung gandul ca pe un val, dar ceea ce ramane ca un gust adanc e legat de profunda mea dorinta ca ei sa stie cat de mult i-am iubit, cat i'am dorit ...cat mi-am dorit sa le fiu alaturi in toate imprejurarile

e si motivul pt care in fiecare an de cand s'au nascut le scriu cate o scrisoare..

nu cred ca sunt singura careia ii vin astfel de flashuri in minte..

Moni cred ca ai trimis cumva dorinta ta catre noi iar noi vom incerca sa o indeplinim

Treceti-ma si pe mine pt sprijin la proiect

sub rezerva timpului,
(caci e posibil la un mom dat pur si simplu sa nu fiu disponibila)

sunteti minunate

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

vacantele copilariei...

............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Editat de - alinuk on 15/08/2012 22:06:45
Mergi la inceput

maria_alexia

4022 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite maria_alexia un Mesaj Privat  Reply with Quote
idee de extragere a mesajelor, daca aveti doar link la subiect: il deschideti ca "versiune pentru imprimanta" - e link la fiecare subiect. in pagina nou deschisa cautati din browser (Ctrl+F in majoritatea) dupa numele monica70 - asa va va duce direct la mesaj.
posibil sa fie nevoie si de context in unele cazuri.

excelent proiectul . mare pacat ca e nevoie de el.
Mergi la inceput
Pag. din 45 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com