Jurnalul Monicai

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristoiu spune:

Citat:
citat din mesajul lui inbox

Citat:
citat din mesajul lui cristoiu

Eleni, pina la urma fac Melanom si mai ce, ca nu sunt trecuta decit la melanom si nu e mult.


Sa ai grija ca Melanomul este o parte si la discutii generale.
Am mai spus-o, dar eu zic ca mai bine ma repet , decat sa fie trecut cu vederea.

Eu mi-am descarcat fisierul si mi-am scos partea cu melanomul, ca sa nu incurc ceva.


Eu am dat search dupa alunite si imi apar toate mesajele, indiferent de sectiune. Dar nu pot sa lucrez dupa documentul online, e prea greu, am nevoie sa il salvez. Adica l-am salvat, dar nu il pot deschide. Ce office aveti voi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Cristoiu, da, e si la generale. Cred ca ti-am si scris pe undeva... Multumesc inbox ca mi-ai reamintit.
So, intr-un mod absolut coplesitor toata lumea s-a mobilizat si s-au facut repede mesajele.
Am trecut prin cateva din ele... sunt in regula facute.
Ideea este ca atunci cand adunati informatie (cine mai are de adunat) sa o faca coerent si legat si sa scoata referintele care nu-si au rostul, practic sa sufere o prima periere mesajele.
Cum spuneam ma uit diseara ce nu e facut si va mai dau... fetele care s-au oferit si nu au primit nimic, v-am vazut cu mana sus, dar acum chiar nu am ce. Apreciez tare tare implicarea.. dar mai stati olecuta sa vad ce avem in seria 2 de facut.
Pentru ca in mod neasteptat, previziunile mele pesimiste au fost zdrobite de realitate, sunt foarte uimita si extrem de fericita ca se intampla si asa.
Deci, lista exista, va stiu, va am, va multumesc... Acum adunam, centralizam, cine mai are de facut mai face... si asta ar fi Etapa 1.
La etapa 2 trebuie citite capitolele si creata o legatura intre mesaje, sa aiba sens pentru un cititor din afara. Si asta o sa o faca altii decat decat cei care au facut seria 1, ca sa fie ochi proaspeti si obiectivi.
Am sens in ceeea ce spun?

Nu vreau sa devina un motiv de presiune sau de suparare. Cine poate sa o faca fara sa isi neglijeze propriile probleme e binevenit. Cine nu poate, e ok sa anunte public sau privat ca nu mai poate. Nu e nici o suparare. Si daca uneori nu va raspund eu, sau alinuk, sau cine mai e implicat in proiect va rog sa ne atentionati. Ni se poate intampla sa trecem cu vederea. Si eu sunt extrem de "supusa" greselii, nu-s vreo robotizata.

Multumesc mult dragelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Sper sa nu vorbesc prostii, dar spun ce m-a instruit sotul:

iti trebuie excel din 2007, ca sa-ti dai seama daca este acelasi cu ce ai tu, te uiti la extensie ( literele alea din capatul denumirii fisierului) ai sa vezi ca al Marinei este cu xlsx, cel din 2003 este doar xls .

daca poate cineva sa il converteasca din xlsx in xls sa poata fi descarcat in ambele forme.

repet, nu ma pricep, acum am repetat ca papagalul ce mi-a spus sotul, sper sa fi spus ceva bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

urc acum versiunea de Excel 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui inbox

Citat:
citat din mesajul lui cristoiu

Eleni, pina la urma fac Melanom si mai ce, ca nu sunt trecuta decit la melanom si nu e mult.


Sa ai grija ca Melanomul este o parte si la discutii generale.
Am mai spus-o, dar eu zic ca mai bine ma repet , decat sa fie trecut cu vederea.

Eu mi-am descarcat fisierul si mi-am scos partea cu melanomul, ca sa nu incurc ceva.


Melanom este si la Stiinta si cercetare, desi e posibil sa se repete acelasi discutii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

nu reusesc sa incarc Excelul 2003 , poate incearca altcineva, mie imi da eroare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Dragelor,
am gasit inca ceva de facut.
Exista la Prieteni dintotdeauna 2 subiecte la care Monica a fost activa. Aradence DC si Prietenii fara titlu.
Aradencele vor face (s-au si apucat sa faca) partea locala.
Ati activat vreuna din voluntare la Prietenii fara titlu?
Ati vrea sa-l faceti?
Cine se baga?
Multumesc.
Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_s

Citat:
citat din mesajul lui inbox

Citat:
citat din mesajul lui cristoiu

Eleni, pina la urma fac Melanom si mai ce, ca nu sunt trecuta decit la melanom si nu e mult.


Sa ai grija ca Melanomul este o parte si la discutii generale.
Am mai spus-o, dar eu zic ca mai bine ma repet , decat sa fie trecut cu vederea.

Eu mi-am descarcat fisierul si mi-am scos partea cu melanomul, ca sa nu incurc ceva.


Melanom este si la Stiinta si cercetare, desi e posibil sa se repete acelasi discutii.


pur si simplu...

Hobby

calator de profesie



Ce faci, vulture? Pandesti?

P.S. Este un complet si inocent spirit de gluma, sper din suflet ca asa il si iei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matilda33 spune:

ok, daca nu a luat nimeni pana acum , iau eu "prietenii ..."

astept confirmare daca e ok, daca sa ma bag sau nu si ma apuc de treaba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Ia-l Matilda. ...sa imi dai dealine cand stii.

spor,

Mergi la inceput