Tren de noapte - Condoleante pentru Monica

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucamatei spune:



Ingerii sa te aiba in paza lor. Nu stiu de ce Domnul nostru te-a luat la El, dar ne rugam Lui sa iti ocroteasca puisorii!



oana olson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Nu toti am cunoscut-o personal dar cu totii am stiut de existenta ei aici si de lucrurile bune ce le-a facut.
Drum bun Moni

Condoleante familiei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

Condoleante familiei!
Monica, odihneste-te in pace!

mamica fluturasului Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns x_ggg spune:

Cuvintele sunt de prisos..

Condoleante familiei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Moni, vorbareata noastra prietena, cu un umor aparte, cu o inima mare si o vorba buna pentru oricine, o sa ne lipsesti! Dumnezeu sa te aiba in paza Lui!

Mama Marei si a Dorei


Moni si familia ei au nevoie de noi !!!





www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

Condoleante familiei si Dumnezeu sa le lumineze calea de-acum inainte celor doi micuti ramasi orfani de mama asa de devreme :( ...

mai are rost sa ne intrebam daca mai merita sa te zbati ca om pt ceva pe lumea asta sau totul e oricum sub semnul sansei sau al hazardului

ce sa poti face ca om, daca cel mai adesea ceea ce faci nu este suficient si nu se intampla miracole atat de des pe cat ar fi nevoie ?! sa-ti scoti polipii, amigdalele, apendicele, sa-ti tai sanii, alunitele, sa traiesti sihastru in varf de munte izolat de toti si de toate, ca sa nu ajungi vreodata sa suferi pentru cineva sau sa nu ai pe nimeni care sa fie indurerat dupa tine ?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Somn usor...
:((

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristoiu spune:

Cuvintele sunt de prisos. Drum bun Monica.

Daca pot ajuta cumva la sortat mesaje imi ofer din putinul timp pe care il am cu mare drag. E o idee foarte buna, cind copiii vor creste mari vor cauta sa compuna un portret al mamei lor si mesajele ei de aici vor fi nepretuite pentru ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Ii doresc sa primeasca liniste si iertare!
Nu pot sa inteleg cum de s-a considerat ca melanomul i-a fost fatal cand se pare ca nebunia finala a fost cauzata de un cancer ovarian!
Pe ce ma bazez? Pe adenopatia
supraclaviculara si evolutia fulminanta!
De ce spun asta? Semnele clinice in ambele cazuri posibil cauzale trebuie sa fie cunoscute si sa duca rapid femeile la un consult medical!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luxe spune:

...fara cuvinte....doar lacrimi in ochi ...

Mergi la inceput